Nőgyógyászati probléma

Kedves Doktor Úr! Olyan problémám lenne, hogy a menstruációt követően elkezdtem szedni újra a fogamzásgátlót, de a 8. nap helyett véletlenül a 7. napon kezdtem el. (Triodena) Miután elkezdtem szedni, a szedést követő 3. napon barnás-véres folyásom volt, ami azóta is tart (3 napja) . Mi lehet az oka? Fájdalmaim, egyéb tünetem nincsen. Kicsit meg vagyok ijedve, mert jönnek az ünnepek, nem nagyon tudok az orvosomhoz elmenni. Köszönettel: Szentgyörgyvölgyi Diána

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Szalóczy Péter válasza Fogamzásgátló tablettaszedés témában

Kedves Diána! Nincs semmi hiba egy napból, maradjon szedésritmusban, a védettség teljes marad, a vérzés be fog állni.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2014. december 18., 09:56; Megválaszolva: 2014. december 20., 18:17
Kérdések és válaszok: Nőgyógyászati betegségek
Alacsony SHBG - teherbeesés
Tisztelt Doktor úr! 39 éves nő vagyok, nem voltam még várandós és párommal babát tervezünk. Ciklusaim nagyjából 25-26 naposak. BMI- indexem a...
Nőgyógyászati probléma
Tisztelt dr úr! Nekem jelenleg lenne egy problémám, csinaltattam Mr vizsgálatot, ahol ki mutattak hogy több kanyargós 5mm×7mm erek rajzolodnak a méh...
Szűrővizsgálat eredménye
Tisztelt Doktor Úr! Citologia eredményem kapcsán szeretném kérni a véleményét. Most tudtam meg, hogy állapotos vagyok és ezzel egy időben...
Terhesség és Citologia HSIL, HPV 45
Tisztelt Doktor Úr! Jelenleg 6 hetes terhes vagyok, és a citologia szűrés eredményem a következő lett: HSIL, HPV 45. Minden évben rendszeresen járok...
Nem règ irtam
Jó napot nemrég írtam meg is kaptam rá választ december 12.26 Kezdődött a mestruáció 12.31 tartot Január 28 -án csináltam egy Clearblue tesztet...