Fogamzásgátló abbahagyása után nem jön meg

Tisztelt Doktor Úr! Közel 8 évig szedtem a Yadine nevű fogamzásgátlót, és mivel gyereket szeretnénk a párommal 1, 5 hónapja abbahagytam a tabletta szedését. A gyógyszer befejezése után rögtön meg is jött a szokásos módon, de azóta kimaradt a vérzésem. Folyamatosan fáj a méhem, többet járok WC-re és sokszor pisilés közben is jelentkeznek ezek a fájások. Soha nem volt semmilyen fertőzésem és HPV ellen is be vagyok oltva. Kérdésem az lenne, hogy ezek a fájások a gyógyszer abbahagyásának velejárói, vagy valami más betegségre kell esetleg gondolnom?

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Törő Bálint válasza a vérzészavar témában

Tisztelt Kérdező! Gyakori, hogy a fogamzás gátló elhagyása után vérzéskimaradások jelentkeznek. Ez nem magyarázza az Ön panaszait. Jó lenne, ha nőgyógyásszal megvizsgáltatná magát! Üdvözlettel: Dr. Törő

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2014. május 28., 13:18; Megválaszolva: 2014. május 28., 23:38
Kérdések és válaszok: Nőgyógyászati betegségek
Sebészeti traumát követően...
Tisztelt Doktor Úr! Szeretnék érdeklődni, hogy lehetséges-e, illetve normális-e az, hogy egy múlthét szerdai napon történt lábat érintő trauma...
Nőgyógyászati rákszűrés...
Tisztelt Doktor Úr! Nőgyógyászati rákszűrés ambuláns adatlapján a diagnózisok alatt kettő kód és megnevezés szerepel. Az egyik U9990 Sine morbo...
Jaydess levétele
Tisztelt Doktor/Doktornő! 3 napja vették le a Jaydess nevű minispirált. A doktornő mondta, hogy egy kis vérzés előfordulhat. A kérdésem, hogy ez...
Ciszta vagy petefeszekrak?
Tisztelt Foorvos Ur! Edesanyam miatt irok onnrk. 73 eves, alapvetoen egeszseges, de a korral jaro gondokkal kuzdo no. Szeptemberben hasi ultrahnagon a...
vérzészavar, hormon
Tisztel Doktor Úr/Nő! Szeptember folyamán együttlét után minimális vérzést tapasztaltam. Orvoshoz mentem, rákszűrés: P2, méh rendben, három...