Vérzés a gyógyszertől?

Tisztelt Doktornő/ Úr! Körülbelül két hete kellemetlen(szagra, állagra)folyást észleltem, amivel hétfőn nőgyógyászhoz mentem. Klion D hüvelykúpot írt fel, 4 tablettát használtam el, azonban a mai napon, pénteken vérzésem volt. Kb. egy hét múlva kellene megjönnie. Lehet ez a gyógyszer mellékhatása? Nem vagyok gyógyszerérzékeny, és körülbelül egy évvel ezelőtt már használtam Klion D-t, akkor nem jelentkezett ilyen probléma. Egyébként Rezia fogamzásgátlót szedek, pecsétes vérzésem nem szokott lenni. Mit tanácsol? Válaszát előre köszönöm!

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Törő Bálint válasza a menses zavar témában

Tisztelt Kérdező! Az egy napig tartó vérzéstől, amennyiben elmúlt, nem kell tartania. Nyugodtan szedheti tovább a fogamzásgátlót! Üdvözlettel: Dr. Törő

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2014. április 18., 15:58; Megválaszolva: 2014. április 21., 10:20
Kérdések és válaszok: Nőgyógyászati betegségek
Sebészeti traumát követően...
Tisztelt Doktor Úr! Szeretnék érdeklődni, hogy lehetséges-e, illetve normális-e az, hogy egy múlthét szerdai napon történt lábat érintő trauma...
Nőgyógyászati rákszűrés...
Tisztelt Doktor Úr! Nőgyógyászati rákszűrés ambuláns adatlapján a diagnózisok alatt kettő kód és megnevezés szerepel. Az egyik U9990 Sine morbo...
Ciszta vagy petefeszekrak?
Tisztelt Foorvos Ur! Edesanyam miatt irok onnrk. 73 eves, alapvetoen egeszseges, de a korral jaro gondokkal kuzdo no. Szeptemberben hasi ultrahnagon a...
vérzészavar, hormon
Tisztel Doktor Úr/Nő! Szeptember folyamán együttlét után minimális vérzést tapasztaltam. Orvoshoz mentem, rákszűrés: P2, méh rendben, három...
Fertőzés lehet
Üdvözlöm. Kellemetlen szagú hüvelyi folyás jelentkezett nálam amire Betadine hüvelykúpot használtam 7 napig. Par nap és megjön a menzeszem, és...