Fogamzásgátlók

Tisztelt Doktor/Doktornő! Már egy ideje szedem a Gestromix 20 fogamzásgátló tablettát, és a menstruáció első két napján erős görcseim szoktak lenni. Normális ez vagy menjek vissza a doktorhoz? (más problémám viszont nincsen vele) Ugyanis a régebbi fogamzásgátló tablettától egyáltalán nem voltak görcseim a menzes ideje alatt. Előre is köszönöm a választ.

Dr. Herman Tünde válasza fogamzásgátló témában

Kedves Kérdező!

Amennyiben csak ezen fg. tabletta mellett jelentkeznek görcsök keresse fel nőgyógyászát és gondolkodjanak a váltáson.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Dr. Herman Tünde
Dr. Herman Tünde Szülész-nőgyógyász szakorvos
Kérdés: 2013. január 20., 18:01; Megválaszolva: 2013. január 22., 17:43

Kérdések és válaszok: Nőgyógyászati betegségek

Menstruációs zavar
Üdvözlöm! Olyan problémával fordulnék Önhöz, hogy május 13-án volt egy terhesség megszakításom, amire rá 10 hétre jött meg először a...
Nuvaring használata több mint 4...
Tisztelt Doktornö! Az lenne a kérdésem, hogy Nuvaringet használok évek óta, semmi godom nem szokott lenni. Azonba most elfelejtettem eltávolítani...
Cifrinol nászutas felfázásra
Tisztelt Doktornő! Urológusom Cifrinol 500 mg antibiotikumot írt fel nekem visszatérő nászutas cystitisre, amelyből egy szemet kell bevennem minden...
Fogamzásgátló melletti problémák
Kedves Doktorúr/nő! 20 éves lány vagyok és kb. 2 éve szedek fogamzásgátlót. Simycia fogamzásgátlót szedtem egészen egy hónappal ezelőttig...
fogamzásgátló váltás újra
Tisztelt Orvos Úr/Nő! Az a problémám lenne, hogy eddig Lyndinette 20 fogamzásgátlót szedtem, amitől volt hogy émelygésem rosszulléteim voltak...