barna folyás

Tisztelt Doktor Nő/Úr! 3 éve szedek Gestomix fogamzásgátlót és eddig még nem tapasztalt csekély mennyiségű barna folyás jelentkezik most a menstruációm után. ami 1 napja múlt el. Ez lehet valami fertőzés? Forduljak orvoshoz? Köszönöm a válaszát! Tisztelettel Olasz Renáta

Dr. Herman Tünde válasza barna folyás témában

Kedves Kérdező!

Mindenképpen keressen fel szakorvost, lehet fertőzésről is szó, ill. lehet, hogy egyszerűen nem jól szívódott fel a tabletta (hányás, bélfertőzés) , amennyiben ez nem volt, lehetséges, hogy nem elég már a fg. tabletta hormontartalma.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Dr. Herman Tünde
Dr. Herman Tünde Szülész-nőgyógyász szakorvos
Kérdés: 2012. november 22., 13:03 ;Megválaszolva: 2012. november 26., 18:06
Kérdések és válaszok: Nőgyógyászati betegségek
Barna folyás egy...
Március közepén terhességmegszakításom volt. 6 héttel később megjött a menzeszem,minden rendben volt. A következő menzesz is rendben volt. Viszont...
Barnás folyás
Tisztelt Doktor Úr/Hölgy! 6 hónapja hagytam abba a fogamzásgátló tablettát, (belara) eddig mind az 5 hónapban rendesen időben megjött a...
Erős barna folyás
Üdvözlöm. 4 napja erős barna folyásom van és nem mulik.Rendszeres nemi életet élünk a férjemmel, nem védekezünk már November óta mert kisbabát...
Miert van barna folyásom?
Miért lehet barna folyásom? Bal oldalt alul fáj a hasam ilyen szúró érzést észleltem. Illetve mentsruáció alatt fekete vér folyik belőlem, de...
Barna folyás
Kedves Dr Úr/ Dr Nő! Lassan egy hónapja kezdtem el szedni a mistral nevű fogamzásgátlót. Barna folyásom volt kb az első héten végig, de az...