terhessegmegszakitas

Kedves doktorur! 3an mult egy honapja, hogy muvi terhessegmegszakitasom volt. mar megjott a menstruaciom es szedem a fogamzasgatlot, visoznt enyhen barnas verzesem van ami az utobbi par napban jelentkezett. ez gondot jelenthet? az orvosomhoz meg nem tudtam visszamenni kivizsgalasra mert nem tartozokodm otthonn. valaszat elore is koszonom.

Dr. Pétervári László válasza rendszerelen vérzés témában

A beavatkozás után általában 4-6 hétre jelentkezik a menstruáció.

A fogamzásgátló szedése mellett lehet ilyen mellékhatás a kezdeti hónapokban. A gyógyszer további szedése javasolt, ez rendeződni fog.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2012. november 11., 12:38; Megválaszolva: 2012. november 13., 22:04
Kérdések és válaszok: Nőgyógyászati betegségek
Menstruáció, rendszertelen vérzés a...
Tisztelt Dr. Nő/Úr! Azzal a problémával fordulok önhöz, hogy 3 hónapja rendszeres súlyzós edzést végzek és ezen idő alatt a menstruációs...
Mennyire kell aggódnom petefészekrák...
Kedves doktor úr! 42 éves vagyok, 20 évesen endometriózissal kezeltek. 27 évesen szültem egy gyermeket. Jelenleg miómám van, három 5 centis, illetve...
Jó napot!Kórszövettani lelettel...
akr.leír.: 2 ml összmennyiségű, mállékony barnásvörös, kenőcsös alvadékból és kevés szürkésbarna szövettöredékből álló kaparék....
Bizsergés és vizelési inger
Kedves Doktor! 2021 auguszutában szültem, és a múlt hónaptól kezdődően napokon keresztül, konstans olyan érzésem van a csiklónál, mintha...
Ovestin krém helyett méhnyakkenet...
Tisztelt Doktor Úr! Nőgyógyászati vizsgálaton a következő eredményt kaptam: Kolposzkópos képen 10 és 2 óra között tagoltság látható. A...