fogamzásközben megjött a havim

Érdeklődni szeretnék, hogy mi okból jött meg a havim, miközben Cerazette fogamzásgátló tbl szedek, beszedtem 17-t, és az egyik nap elfelejtettem 1 tbl bevenni, de tovább folytattam. Aggodnom kéne és orvoshoz kéne forduljak, hiszen szeptemberben felfedezték, hogy mindkét petefészekben 1-1 kb 3 cm ciszta van, ezért is írták fel nekem a tbl-kat. Súlyos nőgyógyászati problémára kéne gondoljak, vagy ez egy fogamzásgátló tbl-nak a mellékhatása. A tbl.-kat 2 hó szedem. Köszönöm előre is a választ

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Pétervári László válasza fogamzásgátló témában

Ösztrogén hormon túlsúlyos állapot miatt javasolták a szedett készítményt. Az alkalmazott szer ennek rendezését szolgálja, kimaradt tabletta miatt, a rendelkezésre álló hormon mennyiség csökkent, így levált a méhnyálkahártya, vérzés jelentkezett.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2012. október 26., 13:08; Megválaszolva: 2012. október 28., 21:49
Kérdések és válaszok: Nőgyógyászati betegségek
Menstruációs zavar
Üdvözlöm! Olyan problémával fordulnék Önhöz, hogy május 13-án volt egy terhesség megszakításom, amire rá 10 hétre jött meg először a...
Nuvaring használata több mint 4...
Tisztelt Doktornö! Az lenne a kérdésem, hogy Nuvaringet használok évek óta, semmi godom nem szokott lenni. Azonba most elfelejtettem eltávolítani...
Cifrinol nászutas felfázásra
Tisztelt Doktornő! Urológusom Cifrinol 500 mg antibiotikumot írt fel nekem visszatérő nászutas cystitisre, amelyből egy szemet kell bevennem minden...
Fogamzásgátló melletti problémák
Kedves Doktorúr/nő! 20 éves lány vagyok és kb. 2 éve szedek fogamzásgátlót. Simycia fogamzásgátlót szedtem egészen egy hónappal ezelőttig...
fogamzásgátló váltás újra
Tisztelt Orvos Úr/Nő! Az a problémám lenne, hogy eddig Lyndinette 20 fogamzásgátlót szedtem, amitől volt hogy émelygésem rosszulléteim voltak...