Hízhatok a gyógyszertől?

Jó Napot kívánok! Érdeklődni szeretnék. Nem olyan régen HPV vírust diagnosztizáltak nálam. Most éppen gyógyszeres kúrán vagyok. Isoprinosine immunerősítőt kell szednem. És mióta elkezdtem 3 kg híztam. Lehetséges ilyen mellékhatás, hogy hízok tőle? Előre is köszönöm válaszát. Viszontlátásra!

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Pétervári László válasza a immunerősítő témában

A gyógyszer mellékhatásai között a testsúlynövekedése nem található.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2012. szeptember 26., 14:41; Megválaszolva: 2012. szeptember 28., 22:26
Kérdések és válaszok: Nőgyógyászati betegségek
Nőgyógyászat
Kedves Doktor! Az ovuláciomat megelőzően kb.egy héttel bő híg folyast tapasztalok mindig. Ez természetes folyamatok közé tartozik?(Fogamzásgátlót...
Nuvaring használata több mint 4...
Tisztelt Doktornö! Az lenne a kérdésem, hogy Nuvaringet használok évek óta, semmi godom nem szokott lenni. Azonba most elfelejtettem eltávolítani...
Hova forduljak?
Jó napot! Másfél éve alhasi fájdalmakkal küzdök ami mindig csak jobboldalt fáj. Több nőgyógyásznál jártam, 2x találtak tojásnagyságú...
Lehetek terhes?
3 éve vagyunk házasok a férjemmel és próbálkozunk a kisteso projekten én szeptemberben töltöttem a 40.-et a férjem a 34.-et a férjemnek van egy 10...
Mi okozhatja a panaszaimat?
Tisztelt Doktornő/Doktor úr! Pár hónapja kezdődött: menstruáció előtt, közben és után borzalmas görcseim, továbbá kb félidőben, ovulációkor...