Késhet a menstruáció...?

Utoljára június 16.-án jött meg a menstruációm. És utána 13 napra elkezdtem vérezni. Ez a vérzés 3 napig tartott, de közepes erősségű volt, és eleven vér szerű, tehát nem olyan, mint amikor menstruálunk és kissé nyákos olyankor. Voltam nőgyógyásznál és hüvelyi ultrahangot is csinált, azt mondta, hogy nem lát semmilyen kóros elváltozást, mindent normálisnak lát. Csináltattam méhnyakrákszűrést is, de annak még nincs meg az eredménye. Most 16.-én kellett volna megjönnie, de még nem jött meg. Esetleg azért késik, mert az a 3 napig tartó vérzés felbontotta a szervezet működését kissé? Kicsit félek, mert nem szeretném, ha valami betegséget, vagy elváltozást diagnosztizálnának nálam. Várom mielőbbi válaszát!

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Boros Miklós válasza vérzészavar témában

Kedves Kérdező! A vérzészavar miatt a ciklusbeállítás érdekében ismételt nőgyógyászati vizsgálatot javasolok.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2012. július 18., 08:32; Megválaszolva: 2012. július 19., 06:58
Kérdések és válaszok: Nőgyógyászati betegségek
Magas kortizol
Jónapot! Szeretnék érdeklődni, hogy a Mistral fogamzásgátló tabletta okozhat magas kortizol szintet? Az én reggeli értékem 1040nmol/l.. Voltam...
Menstruációs panasz
Tisztelt Dr. Szalóczy Péter! Nekem olyan problémám van, hogy egy héttel hamarabb jött meg a menstruációm. Egy-két nappal tovább is tartott, mint...
Diflucan, Klion, Yasminelle...
Kedves Dr ur! Lassan 5eve hogy szedek Yasminelle tablettat, azonban az utobbi hetekben gombas fertozes miatt nogyogyasz felirasara szedtem Diflucant illetve...
Egyéb készítmények hatása a...
Tisztelt Doktor Úr! A napokban arcüreggyulladás miatt antibiotikumos kevert orrcseppet kaptam. Illetve aranyeres panaszok miatt Reparon vagy Hemorid...
Tabletta miatt lehet?
Tisztelt Doktornő! Március 2-án kezdtem el Ditinell fogamzásgátló tablettát szedni. Tehát ez az első hónapom, ezelőtt nem szedtem más fajtát...