menstruáció

Tisztelt Doktor Úr/Doktornő! 40 éves nő vagyok, 12 év Tri-regol szedést követően 2 éve abbahagytam a gyógyszerszedést. Azóta a menstruációm beállt 24-26 napos ciklusokra. A menstruációt megelőzően 2-4 napig barnás, pirosas folyás szokott jelentkezni. Most már éppen egy hete tart ez a hol barnás, hol véres folyás, de a menstruációm még nem jelentkezett. Mi lehet a probléma? Várom szíves válaszát. Köszönettel: T-né

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Boros Miklós válasza vérzészavar témában

Kedves Kérdező! Tartós FG.szedés után nem ritka a vérzészavar.Ha nem rendeződik, akkor nőgyógyászaton a ciklusa beállítható.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2012. július 11., 10:47; Megválaszolva: 2012. július 11., 16:11
Kérdések és válaszok: Nőgyógyászati betegségek
Magas kortizol
Jónapot! Szeretnék érdeklődni, hogy a Mistral fogamzásgátló tabletta okozhat magas kortizol szintet? Az én reggeli értékem 1040nmol/l.. Voltam...
Menstruációs panasz
Tisztelt Dr. Szalóczy Péter! Nekem olyan problémám van, hogy egy héttel hamarabb jött meg a menstruációm. Egy-két nappal tovább is tartott, mint...
Diflucan, Klion, Yasminelle...
Kedves Dr ur! Lassan 5eve hogy szedek Yasminelle tablettat, azonban az utobbi hetekben gombas fertozes miatt nogyogyasz felirasara szedtem Diflucant illetve...
Egyéb készítmények hatása a...
Tisztelt Doktor Úr! A napokban arcüreggyulladás miatt antibiotikumos kevert orrcseppet kaptam. Illetve aranyeres panaszok miatt Reparon vagy Hemorid...
Tabletta miatt lehet?
Tisztelt Doktornő! Március 2-án kezdtem el Ditinell fogamzásgátló tablettát szedni. Tehát ez az első hónapom, ezelőtt nem szedtem más fajtát...