Vérzés Gyno-pevarylt követően

Jó estét! Előző csütörtökön elmentem a nőgyógyászomhoz mert csípő érzésem volt mikor együtt voltam a barátommal és ezután barnás/véres folyásom volt. A doktor nő elmondása szerint nagytakarítást végzett rajtam és felírta a Gyno-Pevaryl hüvelykúpot de a második kúp után vérezni kezdtem és a vérzés azóta sem állt el.Erre felírt nekem Rutascorbint és nem tudom hogy most ez a normális vagy mégis mi történt? A kúp miatt kezdtem el vérezni vagy mitől lehet a vérzés? Köszönöm válaszát!

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Csuth Ágnes válasza hüvelygyulladás témában

A gyulladás miatt vérzékenyebb volt a hüvely, ez okozhatta a vérzést, amit a kúp okozta súrlódás csak tovább provokált. Ha a kúp használata után is vérzést vagy egyéb panaszt észlel, menjen vissza kontrollra.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2012. június 26., 00:01; Megválaszolva: 2012. június 26., 17:44
Kérdések és válaszok: Nőgyógyászati betegségek
Szülés utáni érdeklődés
Jónapot! Feb. 16-án született meg a kislányom! Belső várásom van és már azotta eltelt 12 nap és semmi javulást nem láttok tudna nekem segíteni...
Kóros laphámsejt elváltozás
Jó estét! . A tegnapi napon értesültem a rákszűrésem eredményéről, amely kóros atypusos laphámsejt elváltozást és gyulladást is mutatott ki. 3...
Szűzhártya
Tisztelt Doktor Úr! Egy egész különös témában szeretném a segítségét kérni! Lelki és egyéb okok miatt, szűzhártya rekontstrukció-s...
Alacsony SHBG - teherbeesés
Tisztelt Doktor úr! 39 éves nő vagyok, nem voltam még várandós és párommal babát tervezünk. Ciklusaim nagyjából 25-26 naposak. BMI- indexem a...
Ureaplazma
Azt szeretném a doktor Úrtól kérdezni hogy amennyiben évek óta fennálló ureaplazma fertőzésem kezeletlenül van, a nemsokára tervezett lombik...