Escapelle utáni mellékhatások

Tisztelt doktornö, körülbelül 1 hónapja voltam együtt a barátommal amikor nem védekeztünk, másnap bevettem az escapelle nevü gyógyszert. Abba a hónapba 2 nappal hamarabb megjött a mensim. általában minidig hónap végén jön meg. Most viszont a hónap elején elkezdtem vérezni olyannyira hogy egy nap megtelik egy betét. Ez már lassan egy hete tart. Ennyire összezavarta a hormonokat a gyógyszer vagy ez nem normális dolog? Válaszát elöre is köszönöm.

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Pétervári László válasza vérzészavar témában

Ez lehet a gyógyszer mellékhatása, ne aggódjon. Hogy teljesen biztos legyen a dolgában érdemes lenne csinálni egy terhességi tesztet, hiszen végső soron rendellenesen kevés vérzés volt, de nagy valószínűséggel ezután már megnyugodhat.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2012. június 17., 22:54; Megválaszolva: 2012. június 19., 10:01
Kérdések és válaszok: Nőgyógyászati betegségek
Szűzhártya
Tisztelt Doktor Úr! Egy egész különös témában szeretném a segítségét kérni! Lelki és egyéb okok miatt, szűzhártya rekontstrukció-s...
Alacsony SHBG - teherbeesés
Tisztelt Doktor úr! 39 éves nő vagyok, nem voltam még várandós és párommal babát tervezünk. Ciklusaim nagyjából 25-26 naposak. BMI- indexem a...
Nőgyógyászati probléma
Tisztelt dr úr! Nekem jelenleg lenne egy problémám, csinaltattam Mr vizsgálatot, ahol ki mutattak hogy több kanyargós 5mm×7mm erek rajzolodnak a méh...
Szűrővizsgálat eredménye
Tisztelt Doktor Úr! Citologia eredményem kapcsán szeretném kérni a véleményét. Most tudtam meg, hogy állapotos vagyok és ezzel egy időben...
Terhesség és Citologia HSIL, HPV 45
Tisztelt Doktor Úr! Jelenleg 6 hetes terhes vagyok, és a citologia szűrés eredményem a következő lett: HSIL, HPV 45. Minden évben rendszeresen járok...