Fehér folyásom lett a Pharmatex krém használata után

Kedves dr. nő! 1 hete kezdtük el használni párommal a Pharmatex krémet. Tegnap nem hazsnáltuk és gumival voltunk együtt, de akkor erős fehér folyásom volt ami azóta se múlott el. És reggelre a medencém környéke is fáj. Mitől lehet ez? Köszönettel.

Legfrissebb cikkek a témában

WEBBeteg szakértő válasza hüvelyi folyás témában

Fertőzés valószínű. Javaslom, hogy menjen el egy nőgyógyászati vizsgálatra, illetve a Pharmatex helyett valamilyen biztonságosabb módszert javaslok, pl. az óvszer is jobb választás.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
WEBBeteg szerkesztőség
Kérdés: 2012. június 02., 11:14; Megválaszolva: 2012. június 04., 10:03
Kérdések és válaszok: Nőgyógyászati betegségek
Szűzhártya
Tisztelt Doktor Úr! Egy egész különös témában szeretném a segítségét kérni! Lelki és egyéb okok miatt, szűzhártya rekontstrukció-s...
Alacsony SHBG - teherbeesés
Tisztelt Doktor úr! 39 éves nő vagyok, nem voltam még várandós és párommal babát tervezünk. Ciklusaim nagyjából 25-26 naposak. BMI- indexem a...
Nőgyógyászati probléma
Tisztelt dr úr! Nekem jelenleg lenne egy problémám, csinaltattam Mr vizsgálatot, ahol ki mutattak hogy több kanyargós 5mm×7mm erek rajzolodnak a méh...
Szűrővizsgálat eredménye
Tisztelt Doktor Úr! Citologia eredményem kapcsán szeretném kérni a véleményét. Most tudtam meg, hogy állapotos vagyok és ezzel egy időben...
Terhesség és Citologia HSIL, HPV 45
Tisztelt Doktor Úr! Jelenleg 6 hetes terhes vagyok, és a citologia szűrés eredményem a következő lett: HSIL, HPV 45. Minden évben rendszeresen járok...