Fogamzásgátló- rendszertelen menstruáció

Több, mint 1 éve szedek Laurina fogamzásgátlót, és eddig semmiféle problémát nem okozott. A menstruációm mindig a tabletta szedésének abbahagyása utáni 4. napon jön meg. Ez igy történt az elmúlt hónapban is. A 7 nap szünet uán elkezdtem szedni, de a 14, napon (tegnap) megint előjött a havi vérzésem. Van okom megijedni, vagy ilyesmi előfordulhat? A gyógyszert rendszeresen, mindig ugyanabban az órában veszem be. A választ előre is köszönöm.

Legfrissebb cikkek a témában

WEBBeteg szakértő válasza a vérzészavar témában

Kedves Kérdező! Ilyen vérzés előfordulhat, egyelőre nem kell aggódni miatta. Ha 2-3 hónap múlva is megmarad, akkor beszéljen kezelőorvosával az esetleges gyógyszerváltáról.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
WEBBeteg szerkesztőség
Kérdés: 2012. április 16., 20:57; Megválaszolva: 2012. április 18., 00:01
Kérdések és válaszok: Nőgyógyászati betegségek
Lehetek terhes?
Tisztelt Doktorúr! 3 napja késik a menstruációm, eddig mindig időben jött meg, 28 napos a ciklusom. Október 17-én, aktus közben elszakadt az óvszer....
Nőgyógyászat
Kedves Doktor! Az ovuláciomat megelőzően kb.egy héttel bő híg folyast tapasztalok mindig. Ez természetes folyamatok közé tartozik?(Fogamzásgátlót...
Nuvaring használata több mint 4...
Tisztelt Doktornö! Az lenne a kérdésem, hogy Nuvaringet használok évek óta, semmi godom nem szokott lenni. Azonba most elfelejtettem eltávolítani...
Hova forduljak?
Jó napot! Másfél éve alhasi fájdalmakkal küzdök ami mindig csak jobboldalt fáj. Több nőgyógyásznál jártam, 2x találtak tojásnagyságú...