Élvezet hiánya

Tisztelt Doktornő! A problémám talán több nőt is érint, főleg mert egyes ismerőseimnek ugyanez a gondjuk. Igaz, hogy csupán három hónapja élek aktív nemi életet, de az együttlét azon részénél, amikor a barátom belém hatol és mozogni kezd, semmit sem érzek. Természetesen a párom nagyon figyelmes, mert más módon gondoskodik arról, hogy nekem is jó legyen, de engem most már eléggé zavar a helyzet. Remélem Ön tud tanácsot adni a problémámra. Előre is köszönöm a segítséget!

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Herman Tünde válasza a nőgyógyászat témában

Kedves Kérdező! Egyrészt egyes fogamzásgátló tabletták csökkenthetik a nemi vágyat és a kielégülést, másrészt vannak nők akiknél a csiklón keresztüli élvezet dominál.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Dr. Herman Tünde
Dr. Herman Tünde Szülész-nőgyógyász szakorvos
Kérdés: 2012. március 22., 16:00; Megválaszolva: 2012. március 27., 09:31
Kérdések és válaszok: Nőgyógyászati betegségek
Nőgyógyászat
Kedves Doktor! Az ovuláciomat megelőzően kb.egy héttel bő híg folyast tapasztalok mindig. Ez természetes folyamatok közé tartozik?(Fogamzásgátlót...
Nuvaring használata több mint 4...
Tisztelt Doktornö! Az lenne a kérdésem, hogy Nuvaringet használok évek óta, semmi godom nem szokott lenni. Azonba most elfelejtettem eltávolítani...
Hova forduljak?
Jó napot! Másfél éve alhasi fájdalmakkal küzdök ami mindig csak jobboldalt fáj. Több nőgyógyásznál jártam, 2x találtak tojásnagyságú...
Lehetek terhes?
3 éve vagyunk házasok a férjemmel és próbálkozunk a kisteso projekten én szeptemberben töltöttem a 40.-et a férjem a 34.-et a férjemnek van egy 10...
Mi okozhatja a panaszaimat?
Tisztelt Doktornő/Doktor úr! Pár hónapja kezdődött: menstruáció előtt, közben és után borzalmas görcseim, továbbá kb félidőben, ovulációkor...