Mi lehet a baj? Vérzés fogamzásgátló mellett

Tisztelt Doktor úr/nő! A menstruációm rendszertelen kezdetek óta, az orvosom csak egyszer irt fel hormontablettát abban bizva hogy ez majd rendszerezi a menziszemet, de sajnos nem igy lett.Gyógyszer helyett cickafark teát ittam ami részben segitett.November közepén volt egy abortuszom, a menstruációm egészen február 15én jött meg, majd elkezdtem szedni egy fogamzásgátlót Legravan-t amit az orvosom irt fel. Ma ismét megjött a menstruációm. Megvagyok ilyedve hogy vajon mi történhetett hiszen rendszeresen szedem a gyógyszert, és a párommal is mindég védekezünk együttlétkor. Mi lehet a baj? Várom válaszát!

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Pétervári László válasza a menstruáció témában

Az első egyy-két tabletta szedési ciklusban lehet vérzés, a fogamzásgátlót tovább kell szedni. Ennek hormonális oka van, ez rendeződni fog.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2012. február 28., 13:47; Megválaszolva: 2012. március 01., 23:02
Kérdések és válaszok: Nőgyógyászati betegségek
Nőgyógyászat
Kedves Doktor! Az ovuláciomat megelőzően kb.egy héttel bő híg folyast tapasztalok mindig. Ez természetes folyamatok közé tartozik?(Fogamzásgátlót...
Nuvaring használata több mint 4...
Tisztelt Doktornö! Az lenne a kérdésem, hogy Nuvaringet használok évek óta, semmi godom nem szokott lenni. Azonba most elfelejtettem eltávolítani...
Hova forduljak?
Jó napot! Másfél éve alhasi fájdalmakkal küzdök ami mindig csak jobboldalt fáj. Több nőgyógyásznál jártam, 2x találtak tojásnagyságú...
Lehetek terhes?
3 éve vagyunk házasok a férjemmel és próbálkozunk a kisteso projekten én szeptemberben töltöttem a 40.-et a férjem a 34.-et a férjemnek van egy 10...
Mi okozhatja a panaszaimat?
Tisztelt Doktornő/Doktor úr! Pár hónapja kezdődött: menstruáció előtt, közben és után borzalmas görcseim, továbbá kb félidőben, ovulációkor...