Barna folyás

Nem rég nőgyógyászati kezelésen estem át, majd kenetet vettek és végre mindenem negatív volt a tisztasági szintem pedig kettes. Öt nap múlva kellene megjönnie a menstruációmnak, és barna folyást vettem észre. Mitől lehet ez? Megint el kell mennem orvoshoz?

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Pétervári László válasza a barna folyás témában

A barna folyásnak több oka lehetséges, az összes körülmény hiányában nehéz választ adni kérdésére. Lehet hormon felszívódási zavar.Ha szed fogamzásgátlót annak megváltozott más tabletta szedésére a felszívódása. Lehet gyulladás.Keressen fel nőgyógyászati szakrendelést.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2012. február 25., 09:33; Megválaszolva: 2012. február 27., 20:49
Kérdések és válaszok: Nőgyógyászati betegségek
Nőgyógyászat
Kedves Doktor! Az ovuláciomat megelőzően kb.egy héttel bő híg folyast tapasztalok mindig. Ez természetes folyamatok közé tartozik?(Fogamzásgátlót...
Nuvaring használata több mint 4...
Tisztelt Doktornö! Az lenne a kérdésem, hogy Nuvaringet használok évek óta, semmi godom nem szokott lenni. Azonba most elfelejtettem eltávolítani...
Hova forduljak?
Jó napot! Másfél éve alhasi fájdalmakkal küzdök ami mindig csak jobboldalt fáj. Több nőgyógyásznál jártam, 2x találtak tojásnagyságú...
Lehetek terhes?
3 éve vagyunk házasok a férjemmel és próbálkozunk a kisteso projekten én szeptemberben töltöttem a 40.-et a férjem a 34.-et a férjemnek van egy 10...
Mi okozhatja a panaszaimat?
Tisztelt Doktornő/Doktor úr! Pár hónapja kezdődött: menstruáció előtt, közben és után borzalmas görcseim, továbbá kb félidőben, ovulációkor...