menses változás

Kedves Doktor úr/Doktornő! Szeretném megkérdezni, hogy mi lehet az oka, ha hirtelen sokkal csökken a havi ciklus napjainak száma (eddig 29-30, most hirtelen hónapok óta 22-24). Persze gondolom, hogy lehet bármilyen stressz/életmódbeli változás/bármi miatt is, de érdemes ezzel foglalkozni, lehet, hogy bajt jelez? Nem szedek semmilyen gyógyszert, fogamzásgátlót sem. Köszönöm szépen a segítséget!

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Pétervári László válasza a vérzészavar témában

Figyelemmel az életkorára is feltehetőleg hormonzavar okozza, a peteérés hiánya. Sürgős teendő nincs.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2012. február 21., 06:24; Megválaszolva: 2012. február 23., 14:22
Kérdések és válaszok: Nőgyógyászati betegségek
Nőgyógyászat
Kedves Doktor! Az ovuláciomat megelőzően kb.egy héttel bő híg folyast tapasztalok mindig. Ez természetes folyamatok közé tartozik?(Fogamzásgátlót...
Nuvaring használata több mint 4...
Tisztelt Doktornö! Az lenne a kérdésem, hogy Nuvaringet használok évek óta, semmi godom nem szokott lenni. Azonba most elfelejtettem eltávolítani...
Hova forduljak?
Jó napot! Másfél éve alhasi fájdalmakkal küzdök ami mindig csak jobboldalt fáj. Több nőgyógyásznál jártam, 2x találtak tojásnagyságú...
Lehetek terhes?
3 éve vagyunk házasok a férjemmel és próbálkozunk a kisteso projekten én szeptemberben töltöttem a 40.-et a férjem a 34.-et a férjemnek van egy 10...
Mi okozhatja a panaszaimat?
Tisztelt Doktornő/Doktor úr! Pár hónapja kezdődött: menstruáció előtt, közben és után borzalmas görcseim, továbbá kb félidőben, ovulációkor...