Van okom megijedni?

6 év után idén januárban abbahagytam a Milligest fogamzásgátló szedését, mert babát tervezünk a párommal. Azóta a ciklusom úgy tűnik visszaáll, 27 napos. Ami aggaszt az a vérzésem, ami a betétemen megjelenik, az szilvalekvár szerű, sűrű, sötétbarna massza, ilyet eddig még sosem tapasztaltam.Kérdésem az volna, ez összefügg-e a fogamzásgátló szedésével vagy van okom megijedni és szükséges-e nőgyógyászhoz fordulnom?! A kép minőségéért elnézést kérek, jobbat nem tudtam készíteni.

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Pétervári László válasza a fogamzásgátló témában

A probléma oka a hormonális készítmény abbahagyása, az eddig rendelkezésre álló hormonmennyiség lecsökkent, peteérés nincs. Néhány cikluson belül nem változik szükséges orvosi segítség, gyógyszeres ciklus rendezés.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2012. február 19., 17:39; Megválaszolva: 2012. február 20., 23:00
Kérdések és válaszok: Nőgyógyászati betegségek
Nőgyógyászat
Kedves Doktor! Az ovuláciomat megelőzően kb.egy héttel bő híg folyast tapasztalok mindig. Ez természetes folyamatok közé tartozik?(Fogamzásgátlót...
Nuvaring használata több mint 4...
Tisztelt Doktornö! Az lenne a kérdésem, hogy Nuvaringet használok évek óta, semmi godom nem szokott lenni. Azonba most elfelejtettem eltávolítani...
Hova forduljak?
Jó napot! Másfél éve alhasi fájdalmakkal küzdök ami mindig csak jobboldalt fáj. Több nőgyógyásznál jártam, 2x találtak tojásnagyságú...
Lehetek terhes?
3 éve vagyunk házasok a férjemmel és próbálkozunk a kisteso projekten én szeptemberben töltöttem a 40.-et a férjem a 34.-et a férjemnek van egy 10...
Mi okozhatja a panaszaimat?
Tisztelt Doktornő/Doktor úr! Pár hónapja kezdődött: menstruáció előtt, közben és után borzalmas görcseim, továbbá kb félidőben, ovulációkor...