Rendszertelen vérzés

Tisztelt Doktor Úr/Nő! 2011. Karácsony előtt pár nappal esemény utáni tablettát szedtem be, Szilveszterkor megjött a menzeszem, ami amúgy is akkor volt esedékes. Viszont januárban 3 hétre rá jött meg, ami viszont normálisan lezajlott, de rá 1 hétre szexuális együttlétek után enyhén vérezgettem, de nem minden alkalommal, és tegnap, vagyis 2012.február 10.-én ismét megjött a menzeszem. Kérdésem hogy ezt az esemény utáni tabletta okozhatja, vagy valami más? Válaszát előre is köszönöm!

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Pétervári László válasza a vérzészavar témában

Ezt az esemény utáni tabletta is okozhatja, azonban a változó kor is lehet az oka. 21 napon belül jelentkező vérzés, vagy 10 napnál tovább tartó tekinthető kórosnak. Ha kimarad terhességi teszt végzése szükséges. Fél éves kimaradás jelenti a változó kórt. Nőgyógyászati vizsgálat javasolt.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2012. február 11., 17:34; Megválaszolva: 2012. február 13., 22:50
Kérdések és válaszok: Nőgyógyászati betegségek
Lehetek terhes?
Tisztelt Doktorúr! 3 napja késik a menstruációm, eddig mindig időben jött meg, 28 napos a ciklusom. Október 17-én, aktus közben elszakadt az óvszer....
Nőgyógyászat
Kedves Doktor! Az ovuláciomat megelőzően kb.egy héttel bő híg folyast tapasztalok mindig. Ez természetes folyamatok közé tartozik?(Fogamzásgátlót...
Nuvaring használata több mint 4...
Tisztelt Doktornö! Az lenne a kérdésem, hogy Nuvaringet használok évek óta, semmi godom nem szokott lenni. Azonba most elfelejtettem eltávolítani...
Hova forduljak?
Jó napot! Másfél éve alhasi fájdalmakkal küzdök ami mindig csak jobboldalt fáj. Több nőgyógyásznál jártam, 2x találtak tojásnagyságú...