Barna folyás?

Kedves Doktor Nő/Úr! Fogamzásgátlót szedek, két hete volt meg a menstruációm (rendesen zajlott) és mostanra kb. 4-5 napja barna folyásom van. Rendszeresen élek nemi életet, nincsenek fájdalmaim, sem egyéb más tünetem. Ma vettem terhességi tesztet is, de mind két teszt negatív volt. Remélem tud nekem segíteni! Jövőhéten természetesen elmegyek nőgyógyászhoz. Válaszát előre is köszönöm!

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Csuth Ágnes válasza a barnás folyás témában

A barnás folyásnak többféle oka lehet, akár valamilyen olyan tényező, ami a tabletta hatását befolyásolhatta, pl. hasmenés, antibiotikum, de utalhat gyulladásra is, a nőgyógyászati vizsgálat fogja a pontos választ megadni.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2011. november 05., 13:03; Megválaszolva: 2011. november 05., 17:01
Kérdések és válaszok: Nőgyógyászati betegségek
Menstruáció kimaradás
Tisztelt Doktor Úr! Májusban szültem meg a harmadik babámat, természetesen, minden komplikacio nélkül. Szoptattam egészen novemberig. Karácsonyig...
Sebészeti traumát követően...
Tisztelt Doktor Úr! Szeretnék érdeklődni, hogy lehetséges-e, illetve normális-e az, hogy egy múlthét szerdai napon történt lábat érintő trauma...
Nőgyógyászati rákszűrés...
Tisztelt Doktor Úr! Nőgyógyászati rákszűrés ambuláns adatlapján a diagnózisok alatt kettő kód és megnevezés szerepel. Az egyik U9990 Sine morbo...
Jaydess levétele
Tisztelt Doktor/Doktornő! 3 napja vették le a Jaydess nevű minispirált. A doktornő mondta, hogy egy kis vérzés előfordulhat. A kérdésem, hogy ez...
Ciszta vagy petefeszekrak?
Tisztelt Foorvos Ur! Edesanyam miatt irok onnrk. 73 eves, alapvetoen egeszseges, de a korral jaro gondokkal kuzdo no. Szeptemberben hasi ultrahnagon a...