Power Step

Korábban is fájt a vállam, derekam. Amióta a Power Step kondicionáló gépet használom mintha gyakrabban fájna.Létezik, hogy a gép használata közben fellépő testrázás okozza? Gyógyszerek mellékhatása is lehet? Ezeket szedem: Betaloc Zok 25mg, napi 1db.Oprymea 0, 088, napi 1db (fáradt láb szindrómára) . Apadex 1, 5, napi 1 (láb vizesedésre) Ezeket évek óta szedem.Köszönöm a választ! Üdvözlettel: Kristóf Józsefné

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Csuth Ágnes válasza mozgászervi panasz témában

Kedves Kérdező!

Elképzelhető, hogy a gép okozza a fájdalmait, ezért átmenetileg ne használja azt, ha panaszai rendeződnek, akkor megvan az ok, ha továbbra sincs javulás, akkor egyéb ok valószínű

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2011. szeptember 28., 12:33; Megválaszolva: 2011. szeptember 29., 10:48
Kérdések és válaszok: Mozgásszervi megbetegedések
Csigolya roppanás ,csont ritkulás
T. doktornő Milyen kezelést tudna ajánlani mellékelve elküldtem a röntgen felvételről készült diagnózist.kapom a csonterositest terrosa nevű...
Keresztszalag (15)
Tisztelt válaszadó! Jómagam 44 éves vagyok. A hat saját gyermekem mellett a néhai húgom gyermekét is a férjemmel közösen neveltük fel, miután...
Bokasérülés: Mit jelent?
Tisztelt válaszadó! Tiszteletem minden orvosnak, válaszolónak. Jómagam a 40-es éveim közepén járok. Hat gyermekem van, akik közül a legkisebbik...
Bokaduzzanat
Kedves Doktornő! Egy hónapja rosszul léptem le a lépcsőről és kiment a bokám. Egy két napig fájt, pihentettem. Duzzadt volt egész nap, majd...
MRI lelet SCHMOLR csomok
Kedves Doktor NŐ! Szeretnék érdeklődni,hogy mennyire sulyos a helyzet.Gyerekem 6hónapja panaszkodik a comb hajlitóizom fájdalomra,ami miatt nem tud...