Érdeklődés

Ót hónapja fáj a térdem. Már mindent megprobáltunk, de sajnos továbbra is fáj.Egy hete kaptam injekciót ostenil inj.. Az a kérdésem hogy az normális -e hogy azóta még jobban fáj ez lehet az injekció miatt? Három injekciót fogok kapni. /Éjszaka alig tudok aludni mert akkor a legjobban érzem a fájdalmat. A leletem szerint mérsékelt artrózisom van Várom a válaszát Tisztelettel Ildikó.

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Bogdán Aurél válasza térdfájás témában

Elvileg az injekciótól nem kellene jobban fájni a térdének. Elő szokott fordulni, hogy a beadást követően mégis úgy érzik a sérültek, hogy fokozódott a panaszuk. Ez lehet azért, mert nem megfelelő helyre adták be a szurit, érzékeny valamelyik összetevővel szemben, gyulladásban van a térde stb. Azt tanácsolom, hogy amikor megy a második injekcióéert, akkor tájékoztassa erről kezelőorvosát.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2011. február 08., 08:04; Megválaszolva: 2011. február 09., 22:04
Kérdések és válaszok: Mozgásszervi megbetegedések
Térdfájdalom
Tisztelt Doktornő! A segítségét szeretném kérni az alábbi problémával kapcsolatban: Bal térdem fáj 3 hete, hátul az inas rész, de az egész...
Térdfájdalom
A mai röntgenfelvételem mellé ezt a magyarázatot kaptam: "A rés medialisan több mint a felére beszűkült. A peremeken felrakódások vannak. Az...
Térd fájdalom
Tisztelt Doktor úr! KB 4 hete napi rendszerességgel fáj a bal térdem! Nem nagy fájdalom, inkább csak kicsi zavaró jellegű! Voltam vele ultrahangon...
Szaggató térdfájdalom
Tisztelt Dr. Nő/Úr! Én egy 41 éves, nem dohányzó, ülő munkát végző nő vagyok. A segítségét szeretném kérni egy ideje fennálló...
Lehet gyógyítani?!
65 éves nagyon elkeseredett édesanya vagyok. Kb 6 hónapja a lakást se tudom elhagyni, mert iszonyú fájdalmai vannak. A jobb térdem ízülete- azaz...