Zsibbadás

Kedves Doktornő! Kérdésem a következő lenne. Az utóbbi pár napban nagyon sokat fáj a vádlim.Idáig csak este lefekvésnél fájt, de most már napközben is érzem, hogy fáj. Mi lehet a bajom? Gyógyszereket nem szedek, csak vitaminokat. Menjek azonnal orvoshoz, "mert én már súlyos betegségeket látok"!? Köszönettel Bea

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Csuth Ágnes válasza lábzsibbadás témában

Kedves Bea!

Az oka az ön életkorában legtöbbször ionhiány szokott lenni. Magnézium és kálciumos pezsgőtabletta javasolt, ha nem javul, forduljon háziorvosához, de remélhetőleg néhány héten belül rendeződik problémája.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2011. február 02., 12:13; Megválaszolva: 2011. február 05., 17:37
Kérdések és válaszok: Mozgásszervi megbetegedések
Lábfájás!
Tisztelt Dr Úr! Azért fordulok önhöz, mert nemrég a jobb lábamban olyan jellegű fájdalom jelentkezett mint amikor spárgát akarok csinálni...
Diagnosztika
Tisztelt Doktor Úr/ Doktor Nő! Az alábbi tünetek alapján milyen diagsznotikai eljárást/orvost (neurológus, ortopédus stb.) javasolna? A...
Lábzsibbadás
Tisztelt Olvasó! Elég fura lábzsibbadásom van. Már nagyágyból 6 éve de csak a nyári hónapokba hihetetlenül zsibbad a vádlim. Valamikor csak csak...
Szúró, zsibbadó comb fájdalom
Ha huzamosabb ideig álló munkát végzek, akkor a bal combomban olyan szúró zsak az ujjaim.Ez tart 2-3 napig, azután eltelik egy hónap is amikorra újra...
Lábfej zsibogás
Egy hete már, hogy bedagadt a bokám alatti terület és időközönként áthúzódik a lábfejemre! Nem beszélve arról, hogy egyfolytában zsibog meg...