Láb duzzanat

Üdvözletem. Nővéremnek ínhüvelygyulladása volt a kezénél és kapott Diclofenac-ratiopharm-ot. Két napja szedi és ma reggelre az egyik lába a vádlijánál megduzzadt. Olyan mintha vizesedne. Azt írja a papír hogy magas vérnyomás illetve beszűkült vesefunkció esetén vízfelgyülemlés fordulhat elő, de egyikről sem tudunk. Tegnap egyébként lakodalomban voltunk és sokat ültünk egy helybe és ittunk is. Nem tudom hogy ez számít-e.

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Rybaltovszki Henrik válasza lábduzzanat témában

Tisztelt Hölgyem,

a sok ülés előidézheti az alsó végtagi vizenyő képződését.

Tisztelettel:

Rybaltovszki Henrik

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2012. augusztus 05., 13:38; Megválaszolva: 2012. augusztus 11., 09:06
Kérdések és válaszok: Mozgásszervi megbetegedések
Derékfájdalom
Másfél hete egy szék megemelésekor fájdalom nyilallt a derekamba/hátam alsó részébe. Napközben elviselhető volt a fájdalom, éjszaka sokkal...
Reumatikus panaszok
Kedves Dr. Nő! 25 éves férfi vagyok! Mellkas táji panaszokkal ami kb 5-6 éve fent áll van, hogy csak időszakos. Mozgásra jelentkezik...
Fájdalom érzet a lapockánál és...
Tisztelt Doktornő! Azzal a kérdéssel fordulok önhöz, hogy a lapockám és környékén először elkezdtem érezni bizsergést ami később átment...
MR vizsgálat
Üdvözlöm! Az MR eredményemet szeretném ha kielemezné a doktornő, és a lehetséges gyógymodokat elmondaná. E- mailben tudnám küldeni, mert itt...
Mri lelet elemzése
Kedves Doktornő! Legyenszíves a leletem elemzését és tanácsot adni a teendőkről. Köszönettel Mag Tiborné