Magas vérnyomás, bélgáz

Új gyógyszert kaptam a magasvérnyomásra, mivel a máj laboratóriumi eredmények nagyon rosszak lettek: Tensart 160 mg tablettát. Még csak néhány napja szedem, a vérnyomásom kiváló, de rettenetes bélgáz kínoz mióta szedem az új gyógyszert. Egyszerűen nem tudok dolgozni, a munkahelyemen rendkívül kínosan érzem magamat.

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Szanyi Andrea válasza a magas vérnyomás témában

Kedves Kérdező! A Tensart (valsartan) okozhat hasi panaszokat. Ha egyértelmű az összefüggés a hasi panaszok és a gyógyszerszedés között, kérje meg háziorvosát, hogy más vérnyomáscsökkentőt írjon fel Önnek.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2011. október 07., 20:34; Megválaszolva: 2011. október 11., 18:39
Kérdések és válaszok: Magas vérnyomás (Hipertónia)
Magas vérnyomás
Tisztelt Doktornő, Az elmúlt hónapokban időnként szédülök, gyakran fáj a fejem. Mivel egyuttal a nyaki gerincem is fájt, voltam reumatológusnál...
általános kérdés
Jó Napot Kívánok , azt szeretném kérdezni hogy anno 2007 ben 2x volt varix viszér műtétem a bal lábamon akkor most kicsi tüneteim vannak , de azt...
Stressz,pánik,magasvérnyomás,TIA...
Üdvözlöm! Egy olyan kérdést szeretnék feltenni hogy a jelen panaszokat okozhatja e a pánikbetegség,stressz? Hirtelen félelem érzetet érzek olyan...
Érelmeszesedés?
Kedves Doktornő! A következő leletet kaptam: Carotis, subclavia és vertebralis rendszer color duplex scan vizsgálata: Mindkét a. subclavia...
Korrekt vérnyomás értékek?
Szép napot! Én egy 40 éves,vékony,180 centi magas,76 kilós,bár az irodai munkától enyhén centrálisan hízott (pocakos) férfi vagyok. Különböző...