Magas vérnyomás és gyógyszerek melékhatása

öt napja felment a vérnyomásom 230/115-re egy óra alatt kaptam 6 szem tablettát és egy puffot.kérdésem, hogy lehet e a gyógyszernek később mellékhatása?

Legfrissebb cikkek a témában

WEBBeteg Szakértő válasza magas vérnyomás témában

Kedves kérdező!

Nem valószínű, hogy annak a 6 szemnek (bár nem derül ki, mik voltak azok) a későbbiekben jelentkezne mellékhatása. A kiugró érték miatt azonban (főleg, ha eddig nem szedett még gyógyszert) kivizsgálás javasolt.

Üdvözlettel: Dr. Bene Orsolya

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2009. április 23., 08:42; Megválaszolva: 2011. szeptember 27., 14:32
Kérdések és válaszok: Magas vérnyomás (Hipertónia)
Friocard kapszula
Tisztelt doktornő! Azt szeretném kérdezni,hogy hallott-e már a Friocard nevű készítményről (gyógyszerről) . Amennyiben igen,mi a véleménye...
Magas vérnyomás
Tisztelt Doktornő! Magas vérnyomás miatt keresem meg Önt véleményét kérdezve. Az alábbiakban átküldöm a vérnyomásomat naplózó mérési...
Enyhén magas, de ingazdozó...
Tisztelt Doktornő/ Doktorúr! Férjemnek, aki 43 éves, valószínűleg már hosszabb ideje enyhén magas, de ingadozó vérnyomása van. Mostanában...
Megdöbbentően magas...
Tisztelt Doktor úr, Bizonytalan mellkasi panaszaim miatt kerestem fel a belgyógyászatot, ezek szúrások bedobbanások, kellemetlen mellkasi...
Kiugró vérnyomás
Tisztelt Doktornő! A vérnyomásom alacsony szokott lenni, 100-110/ 60-70 körül. A pulzusom is 50-60 körüli értek körül mozog, néha előfordul...