Mik a H1N1 oltás lehetséges mellékhatásai?

Kicsivel több mint egy hete kaptam meg a H1N1 oltást és rögtön másnap le is betegedtem. Az orvos azt mondta valamilyen vírus és maradjak itthon. Azóta volt már hőemelkedésem, lázam de volt amikor egyik sem viszont a végtagjaimat folyamatosan gyengének, furának érzem de mindenki azt mondja: ez csak a betegség miatt van. Lehet hogy valami súlyosabb problémám van vagy csak a legyengültség? Várjak még hogy elmúljon vagy ez lehet valami komoly mellékhatás?

Dr. Boros Miklós válasza H1N1 védőoltás témában

Tisztelt Hölgyem/Uram!

Az oltásnak is lehet ilyen mellékhatása, de lehet, egy lappangó fertőzés tört elő a fenti tünetekkel. 4-5 napig nyugodtan várhat, a mellékhatás ennyi idő alatt elmúlik. Komolyabb mellékhatásra nem kell számítani, az eddigi tapasztalataink szerint.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2010. január 07., 18:11; Megválaszolva: 2010. január 07., 18:11
Kérdések és válaszok: H1N1 (új típusú influenza)
H1N1 oltás mellékhatása?
Tisztelt Doktornő, Doktor Úr! Édesanyám (1940-ben született) tavaly novemberben felvette a H1N1 elleni védőoltást. Decemberben már több esetben...
Túlzott aggódás?
December elején oltattam be a két fiamat, 8 és13 évesek, az új influenza ellen. Most borzasztóan megilyeztettek, hogy a higanytól idegrendszeri...
h1n1 oltas mellekhatas
Tisztelt doktorur/no! azt szeretnem megkerdezni hogy 3 napra az oltas bekapasa utan jelentkezhet e szedules mely 5 napot tart majd az oltashoz egy hetre...
H1N1 terhesen
Tisztelt Doktornő! Most tervezünk babát és mostanra kezd a döntés megfogalmazódni bennem, hogy beoltassuk magunkat.Egy egészen fiatal terhességnél...
H1N1 oltás
Elnézést kérek a kérdésért, tudom már nagyon sok kérdést tettek fel -e témában és sok választ is kaptunk. Mégis a saját szemszögemből tenném...