lehet-e mellékhatás?

Tisztelt doktornő/úr! Gyermekem 1 éve attarax 25mg gyógyszert szedett, este egy felet, mivel alvási problémái voltak. Mivel a gyógyszer sem segített, ezért az orvos javaslatára abbahagyjuk. Egyenlőre 1 hétig csak minden másnap kapja, majd elhagyjuk. Lehet-e az elhagyásnak esetleg valami mellékhatása? Válaszát köszönöm.

Legfrissebb cikkek a témában

Svábhegyi Gyógyintézet válasza gyermekkori alvászavar témában

Kedves Kérdező!

Az Atarax fokozatos elhagyásának nem lehet semmilyen káros következménye.

Üdvözlettel:

Dr. Csáki Csilla

Svábhegyi Gyógyintézet

www.svabhegy.eu

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2012. szeptember 03., 08:58; Megválaszolva: 2012. szeptember 06., 11:40
Kérdések és válaszok: Gyermekgyógyászati betegségek
Csomók lágyék hajlatban
Kedves doktornő! Kislányom 6 éves és pár napja felfedeztem nála lágyékhajlatban 3 borsónyi méretű csomót . Ami nem tudom hogy eddig ott volt e de...
Covid után influenza védőoltás
Üdvözlöm Kedves Doktornő! Érdeklődnék, hogy egy egy napos enyhe lefolyású covid fertőzés után 12 nappal, megkaphatja e a kisfiam a 4 komponensű...
Bekakilás /tejallergia?
Tiszelt Doktor Úr! Fiammal (6 éves lesz) nyáron voltunk kórházban fulladás miatt, asztmát állapítottak meg nála. kontrollon végeztek nála...
C vitamin gyereknek
Kedves Doktor Nő/Doktor Úr! 6 éves kisfiam lassan egy éve napi 500 mg C vitamint kap a gyerekorvosunk javaslatára. A kérdésem az lenne, hogy nem...
Nyirokcsomó duzzanat gyerekeknél
Üdvözlöm. 3 gyermekes , (túlzottan) aggodó édesanya vagyok. A legkisebb gyermekem 2 éves kisfiú.kb 1 éve felfedeztem a tarkója fölött egymás...