menstruációs probléma

Kedves Doktor Úr/Nő! 18 éves lány vagyok. Kb. 1 éve szedem a Dienille nevű fogamzásgátlót. Eddig mindig megjött a menstruációm a gyógyszerszünet 2. napján, most azonban teljesen kimaradt. Csináltam egy terhességi tesztet, az negatív lett. Most elkezdtem szedni a következő levél gyógyszert. Ön szerint ez mitől lehet? Kellene orvoshoz fordulnom? És a következő menstruáció az újabb gyógyszerszünet idejére várható, vagy előbb is megjöhet? Segítségét előre is nagyon köszönöm!

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Csuth Ágnes válasza a fogamzásgátló témában

Kedves Kérdező! Nőgyógyászati vizsgálat szükséges, addig ne szedje újra a tablettát. A vérzéskimaradás oka legtöbb esetben a méhnyálkahártya elvékonyodása szokott lenni, de a biztonság kedvéért indokolt a vizsgálat.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2011. október 29., 08:47; Megválaszolva: 2011. október 30., 10:34
Kérdések és válaszok: Fogamzásgátlás
Fogamzásgátlás
Tisztelt Doktor Úr! Szakértő segítséget szeretnék kérni, több éve szedek Yadine tablettát. Kényelmi okokból szeretném a menstruációm kezdő...
Hüvelyi folyás
Üdvözlöm! 3 évig szedtem Symicia fogamzásgátlót aztán egy időre abba hagytam és most 2 hónapja újra kezdtem, mert lett egy kapcsolatom és...
Terhesség?
Tisztelt Doktor Úr/Nő! Párom 18 éves, most kezdtük el nemi életünket közösen, jobban mondva ő most, nekem évekig volt párkapcsolatom, ahol...
Fogamzásgátló és vitaminok
Tisztelt Doktor Úr! Én Lyndinette fogamzásgátlót szedek és emellett szeretnék még D3+K2 , magnézium, B-komplex illetve cink és réz vitamint...
Tri regol
Jó napot Tri regolt szedek 2015februàr óta és azóta most az egyszer fordult elö, hogy az okkersàrga szinü tablettàt nem az elejétöl kezdtem el inni...