Fogamzásgátlás

Tisztelt Doktornő! Lindynette 20-at szedek már egy levéllel beszedtem, de azóta folyamatosan kisebb mennyiségű vérzésem van.Vasárnaptól elkezdőtött a 7 gyógyszermentes nap ami a héten ugye szombatig tart de most erősebb a vérzésem és a hasam is fáj ez természetes? mert ugyan a 7 gyógyszermentes napba menstruáció szerű vérzés van ahogy a tájékoztatóba olvastam.És a 7 nap alatt amig nem szedem a gyógyszert védve vagyok?

Legfrissebb cikkek a témában

WEBBeteg szakértő válasza a fogamzásgátló témában

Kedves Kérdező! A vérzés asz első három hónapban nem kóros. A gyógyszermentes 7 napban a megvonásos vérzés menstruáció-jellegű, bő vérzés szokott lenni, ez természetes. Amennyiben előírás szerint szedi a tablettát, a 7 napban is véd.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
WEBBeteg szerkesztőség
Kérdés: 2011. október 05., 09:32; Megválaszolva: 2011. október 05., 10:46
Kérdések és válaszok: Fogamzásgátlás
Terhesség?
Tisztelt Doktor Úr/Nő! Párom 18 éves, most kezdtük el nemi életünket közösen, jobban mondva ő most, nekem évekig volt párkapcsolatom, ahol...
Fogamzásgátló és vitaminok
Tisztelt Doktor Úr! Én Lyndinette fogamzásgátlót szedek és emellett szeretnék még D3+K2 , magnézium, B-komplex illetve cink és réz vitamint...
Tri regol
Jó napot Tri regolt szedek 2015februàr óta és azóta most az egyszer fordult elö, hogy az okkersàrga szinü tablettàt nem az elejétöl kezdtem el inni...
Fogamzásgátló
Üdvözlöm. 3 évig szedtem a Symicia fogamzásgátlót de pár hónapja abbahagytam és most kialakult egy kapcsolatom. Most ért véget a menzeszem...
Fogamzásgátló
Üdvözlöm. 3 évig szedtem a Symicia fogamzásgátlót, pár hónapja abbahagytam, de most lett egy kapcsolatom és újra szeretném szedni megint. Pont...