Nem megfelelő a gyógyszerem?

Tisztelt Doktor Úr! A Lindynette fogamzásgátló gyógyszert 9 napja kezdtem el szedni. Azóta kiütéses a felső testem, de csak a felsőtestem! Ez lehet a gyógyszertől? És a menstruációm után még mindig fura pecsételő barnás folyásom van! Gyógyszert kéne váltanom? Köszönöm.!

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Csuth Ágnes válasza fogamzásgátló témában

Kedves Kérdező!

Irodalmi ritkaság, hogy a fogamzásgátló allergizáljon, valószínűleg véletlen összefüggés a tablettaszedéssel. A pecsételő vérzés a tablettaszedés első három hónapjában nem kóros.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2011. szeptember 26., 14:27; Megválaszolva: 2011. szeptember 27., 13:46
Kérdések és válaszok: Fogamzásgátlás
Lehetek terhes?
Márciusban kimaradt a teljes menstruációm ciszta miatt. A nőgyógyászom Jangee nevű fogamzásgátlót írt fel amit a 8.napon szedtem be miután késett...
Gyógyszer mellett előbb jött meg
Szép napot. Gyógyszert szedek fél éve (Zoely) általában a 28-30.nap a cilkus. Előző hónapban 02.28-03.03ig volt vérzésem. De 03.13-03.16ig is...
Fogamzásgátlás mellett...
Üdvözlöm! Az iránt szeretnék érdeklődni Öntől hogy most már lassan 6 éve fogamzásgátló tablettát szedek (Dienille) és szeretnék a...
Fogamzásgátlónál 1 tabletta...
Tisztelt Dr. Úr/Nő! Tegnap bevettem a fogamzásgátló tablettát a megszokott időpontban, viszont a bevételt követően 2 óra után hányás lépett...