Normális-e?

Tisztelt Doktor Úr! Azzal a kérdéssel fordulnék Önhöz, hogy vajon normális mellékhatás-e az, hogy a Lindynette fogamzásgátló szedése óta állandóan fáradt vagyok, és legszívesebben csak aludnék. Nem tudom, hogy konkrétan ezt a gyógyszer okozza, de ez az állandó fáradság nagyjából a gyógyszer elkezdésekkor jelentkezett. Most szedtem be még csak az első levelet. Válaszát előre is köszönöm. Tisztelettel: Fodor Barbara

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Csuth Ágnes válasza álmosság témában

Kedves Barbara!

Valószínűbb, hogy egyéb dolog okozza a rosszullétet, nem a tabletta. Érdemes lenne a vérnyomást ellenőriztetni, és vérképet nézetni. Kérje a háziorvos segítségét. Ha alacsony a vérnyomás, bő folyadék, rendszeres mozgás javasolt.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2011. július 24., 19:46; Megválaszolva: 2011. július 25., 17:48
Kérdések és válaszok: Fogamzásgátlás
Fogamzásgátlás
Kedves Doktor úr, Mtfhr homozigóta génmutációm van, így a fogamzásgátló tabletta szedése nem javasolt. Egy ismerősöm ajánlotta a Nuvaring...
Fogamzásgátló tabletta csere
Tisztelt Doktor Úr! Lassan 2 éve szedem a Ditinell 0,060mg/0,015 mg fogamzásgátló tablettát. Az elmúlt 3-4 hónapig a 4 db placebo tabletta közül a...
Fogamzásgátló
Üdvözlöm. Évek óta szedek Symicia fogamzásgátlót, mindig este 7kor szoktam beszélni, de most a 7 napos szunet utan elfelejtettem bevenni és csak a...
Fogamzásgátló hasmenés esetén
Üdvözlöm! Több éve Mercilont szedek.Hasmenésem volt 5-6 napig szedtem rá Normix antibiotikumot. A párommal közben együtt voltunk 1x a tablettamentes...
Mi a teendő?
Üdvözlöm Doktor Úr! Az a helyzet, hogy 1,5 éve szedem a velgyn nevű fog.gátlót, eleinte a menstruációs görcseimre lett kiirat a, de most először...