Mitől lehet ez?

Kedves Dr Úr/Nő! Én egy 18 éves lány vagyok és körülbelül 10 hónapja szedek fogamzásgátlót és eddig nem volt semmi probléma de most lett.Ebben a hónapban már megvolt a menstruációm és a 8.napon el is kezdtem szedni az újabb havi adagomat, de most így a hónap végén gyógyszerszedés alatt azt tapasztaltam, hogy újra menstruálok és ebből következtetve lenne a kérdésem, hogy hogy lehet ez, hogy 1 hónapban kétszer jön meg? és, hogy abba hagyjam a gyógyszer szedést és szedjem be a maradék szemeket a menstruáció vége után? mihez kezdjek? köszönöm előre is válaszát! Ági.

Dr. Csuth Ágnes válasza pecsételő vérzés témában

Kedves Ági!

Ne hagyja abba, szedje végig, az oka lehet hasmenés, a gyógyszer hatását gyengítő dolog, a stressz. Ha ismétlődik, akkor keressen fel nőgyógyászt, ugyanis szervi ok is szóba jön, pl. gyulladás.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2011. június 28., 18:38 ;Megválaszolva: 2011. június 29., 14:16
Kérdések és válaszok: Fogamzásgátlás
Van valami baj?
Most augusztus 2-án vettem be az első fogamzásgátló tablettámat. Amikor megjött akkor vettem be az első napon. Most van augusztus 10 és folyamatos...
Tri regol tabletta
Tisztelt doktor úr/nő egy hónapja szedem a tri regol tabletátt, a gyógyszer kezdését, a menstruáciom negyedik napján kezdtem el szedni, igy követtem...
Fogamzásgátlás
Tisztelt Doktor Ur! 2 eve hagytam abba a lyndinette 20 fogamzasgatlo szedeset, de most ujra elkezdtem. Mar csak 4 szem maradt a 21bol de meg mindig van...
Pecsételő vérzés
Az lenne a problémám, hogy kis ideje pecsételő vérzésem van fogamzásgátló szedése mellett.kb 2.5 éve szedem a yasminellett, eddig nem volt panaszom....
Köztes vérzés!
Jó napot kivánok! Írtam már önöknek múlt hét vasárnap de nem kaptam választ! Én egy 28 éves lány vagyok és köztes vérzéssel küzködök....