Pecsételő vérzés oka?

kb 2, 5 éve szedek fogamzásgátlót, yadine-t. Soha nem volt semmi problémám. Most még van 4 szem a tabiból de már 3 napja elkezdtem pecsételni. A menszeszemnek még nem kellene megjönnie, hisz még a tablettából is van. Mi lehet az oka?

Dr. Csuth Ágnes válasza fogamzásgátló témában

Kedves Kérdező!

Előfordul ritkán a tablettaszedés mellet ilyen pecsételés, pl. kimaradt szem, antibiotikum, gyulladás, stressz is okozhatja. Ha a következő ciklusban is észleli, keressen fel nőgyógyászt!

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2011. március 29., 11:58; Megválaszolva: 2011. március 30., 13:33
Kérdések és válaszok: Fogamzásgátlás
Étrend kiegészítők és...
Üdvözlöm! Több éve Milligest fogamzásgátlót szedek, és egészségmegőrzés céljából L-glutamin aminosavat (napi 5g, puffadással küzdök...
Fogamzásgátlás használata
Tisztelt Doktor Úr! 3 éve szedem ugyanazon fogamzásgátló gyógyszert (Mirabella 75 mikrogramm/20 mikrogramm) és ez idő alatt semmilyen problémám...
Lehetek terhes?
Márciusban kimaradt a teljes menstruációm ciszta miatt. A nőgyógyászom Jangee nevű fogamzásgátlót írt fel amit a 8.napon szedtem be miután késett...
Gyógyszer mellett előbb jött meg
Szép napot. Gyógyszert szedek fél éve (Zoely) általában a 28-30.nap a cilkus. Előző hónapban 02.28-03.03ig volt vérzésem. De 03.13-03.16ig is...
Fogamzásgátlás mellett...
Üdvözlöm! Az iránt szeretnék érdeklődni Öntől hogy most már lassan 6 éve fogamzásgátló tablettát szedek (Dienille) és szeretnék a...