Fogamzásgátlás

Tisztelt Doktornő! A Belara fogamzásgátlóról lenne kérdésem. 4.hónapja szedem, azonban tegnap elfelejtettem beszedni a szokott időben. Ezt csak 15 órával később tudtam pótolni, azonban a gyógyszer beszedése után 2-3 órával vérzés alakult ki. Kérdésem, hogy ez mitől lehet és, hogy folytassam-e a gyógyszer szedését? Válaszát előre is köszönöm

Dr. Csuth Ágnes válasza fogamzásgátló témában

Kedves Kérdező!

Nem derül ki, hogy hanyadik szem maradt ki. A vérzés oka a kimaradt szem. Vagy írja meg, hogy melyik tabletta maradt ki, vagy olvassa el a betegtájékoztatót a teendőket illetően.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2011. március 22., 14:11 ;Megválaszolva: 2011. március 23., 13:26
Kérdések és válaszok: Fogamzásgátlás
Fogamzásgátló-szedés
Tisztelt Dr. Úr! Roxanelle fogamzásgátlót szedek. Anno szerdai napon kezdtem el szedni a tablettákat és azóta a menstruáció mindig pontosan szombati...
Étrend kiegészítők és...
Üdvözlöm! Több éve Milligest fogamzásgátlót szedek, és egészségmegőrzés céljából L-glutamin aminosavat (napi 5g, puffadással küzdök...
Fogamzásgátlás használata
Tisztelt Doktor Úr! 3 éve szedem ugyanazon fogamzásgátló gyógyszert (Mirabella 75 mikrogramm/20 mikrogramm) és ez idő alatt semmilyen problémám...
Lehetek terhes?
Márciusban kimaradt a teljes menstruációm ciszta miatt. A nőgyógyászom Jangee nevű fogamzásgátlót írt fel amit a 8.napon szedtem be miután késett...
Gyógyszer mellett előbb jött meg
Szép napot. Gyógyszert szedek fél éve (Zoely) általában a 28-30.nap a cilkus. Előző hónapban 02.28-03.03ig volt vérzésem. De 03.13-03.16ig is...