Yadine fogamzásgátló

Kedves Doktornő! Múlt hét vasárnap kezdtem el szedni a Yadine fogamzásgátlót (2 évvel ezelőtt hagytam abba, előtte 3-4 évig szedtem) és az a sejtésem, hogy most nem bírja a szervezetem. Tegnap egész délután erős fejfájásom volt, gyenge voltam, néha zsibbadt a bal lábam, néha a bal karomba nyilalt bele, nehezen kaptam levegőt.Nem éreztem magam jól. Mivel eddig ilyen problélmám nem volt, így ezért is tippelek arra hogy a tabletta miatt van. Mi az Ön véleménye erről?

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Csuth Ágnes válasza fogamzásgátló témában

Nem biztos, hogy a tabletta okozza, akár egy kezdődő fertőzés is csinálhat ilyet. Javaslom, hogy még adjon időt a tablettának, ne hagyja abba. Ha tünetei nem javulnak, forduljon háziorvosához!

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2011. február 02., 10:06; Megválaszolva: 2011. február 05., 17:05
Kérdések és válaszok: Fogamzásgátlás
Fogamzásgátló tabletta csere
Tisztelt Doktor Úr! Lassan 2 éve szedem a Ditinell 0,060mg/0,015 mg fogamzásgátló tablettát. Az elmúlt 3-4 hónapig a 4 db placebo tabletta közül a...
Fogamzásgátló
Üdvözlöm. Évek óta szedek Symicia fogamzásgátlót, mindig este 7kor szoktam beszélni, de most a 7 napos szunet utan elfelejtettem bevenni és csak a...
Fogamzásgátló hasmenés esetén
Üdvözlöm! Több éve Mercilont szedek.Hasmenésem volt 5-6 napig szedtem rá Normix antibiotikumot. A párommal közben együtt voltunk 1x a tablettamentes...
Mi a teendő?
Üdvözlöm Doktor Úr! Az a helyzet, hogy 1,5 éve szedem a velgyn nevű fog.gátlót, eleinte a menstruációs görcseimre lett kiirat a, de most először...
Fogamzásgátlás
Tisztelt Doktor Úr! Szakértő segítséget szeretnék kérni, több éve szedek Yadine tablettát. Kényelmi okokból szeretném a menstruációm kezdő...