?

Az lenne a kérdésem, hogy fogamzásgátló tablettát szedek, és tegnap együtt voltunk a barátommal fájt és uttána véreztem is.Ez nem az első alkalom volt. Azthittem, hogy mára elmúlik reggel nem is volt de délutánra ismét jelentkezett a vérzés vagyis a a délelött folyamán. lehetséges, hogy terhes vagyok? Vagy csak megsértheted a barátom? Yasminelle tablettát szedek ha esetleg ez számítana. Valászát mielöbb várom köszönöm szépen.

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Csuth Ágnes válasza fogamzásgátló témában

Kedves Kérdező!

A tablettaszedés első három hónapjában nem kóros a vérzés. Ha már túl van az első három hónapon, akkor oka lehet sérülés, hormonális probléma, gyulladás, stb. Ez esetben indokolt nőgyógyász felkeresése.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2011. január 31., 14:50; Megválaszolva: 2011. február 01., 13:41
Kérdések és válaszok: Fogamzásgátlás
Fogamzásgátló hasmenés esetén
Üdvözlöm! Több éve Mercilont szedek.Hasmenésem volt 5-6 napig szedtem rá Normix antibiotikumot. A párommal közben együtt voltunk 1x a tablettamentes...
Mi a teendő?
Üdvözlöm Doktor Úr! Az a helyzet, hogy 1,5 éve szedem a velgyn nevű fog.gátlót, eleinte a menstruációs görcseimre lett kiirat a, de most először...
Fogamzásgátlás
Tisztelt Doktor Úr! Szakértő segítséget szeretnék kérni, több éve szedek Yadine tablettát. Kényelmi okokból szeretném a menstruációm kezdő...
Hüvelyi folyás
Üdvözlöm! 3 évig szedtem Symicia fogamzásgátlót aztán egy időre abba hagytam és most 2 hónapja újra kezdtem, mert lett egy kapcsolatom és...
Terhesség?
Tisztelt Doktor Úr/Nő! Párom 18 éves, most kezdtük el nemi életünket közösen, jobban mondva ő most, nekem évekig volt párkapcsolatom, ahol...