Nuvaring

Tisztelt Doktor Nő/ Úr! Két héttel ezelőtt csütörtökön kezdtem Nuvaringet használni a menstruációm első napján. Utána barnás folyásom volt, majd múlt héten vasárnap (3 napja) elkezdtem Augmentin duot szedni. Kedden enyhe vérzésem volt. Ez mitől lehet? A fogamzásgátlótól? Válaszát előre is köszönöm!

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Csuth Ágnes válasza a fogamzásgátló témában

Kedves Hölgyem! Az antibiotikum szedése is okozhatta a vérzést, de akár a gyűrű használatának elkezdése miatt is lehet, mert ilyenkor a szervezet még szokja a fogamzásgátlót.Ha 3 ciklusban sem áll be a vérzés, érdemes a nőgyógyászt felkeresnie.Ha erősödik a vérzés, akkor pedig hamarabb.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2010. szeptember 15., 18:08; Megválaszolva: 2010. szeptember 17., 09:06
Kérdések és válaszok: Fogamzásgátlás
Fogamzásgátlás
Tisztelt Doktor Úr! Szakértő segítséget szeretnék kérni, több éve szedek Yadine tablettát. Kényelmi okokból szeretném a menstruációm kezdő...
Hüvelyi folyás
Üdvözlöm! 3 évig szedtem Symicia fogamzásgátlót aztán egy időre abba hagytam és most 2 hónapja újra kezdtem, mert lett egy kapcsolatom és...
Terhesség?
Tisztelt Doktor Úr/Nő! Párom 18 éves, most kezdtük el nemi életünket közösen, jobban mondva ő most, nekem évekig volt párkapcsolatom, ahol...
Fogamzásgátló és vitaminok
Tisztelt Doktor Úr! Én Lyndinette fogamzásgátlót szedek és emellett szeretnék még D3+K2 , magnézium, B-komplex illetve cink és réz vitamint...
Tri regol
Jó napot Tri regolt szedek 2015februàr óta és azóta most az egyszer fordult elö, hogy az okkersàrga szinü tablettàt nem az elejétöl kezdtem el inni...