Barnás folyás

Kedves Doktornő/Doktor úr! Egy 21 éves lánynak 4 nappal hamarabb jött meg a havi vérzése rendes mennyiségben, haogy szokott máskor is. Azonban 3 napja kevés barna, nyálkás folyása és most kezdte szedni 5 napig a Tri-Regol tablettát. Lehet a tabletta az oka a barna folyásnak vagy esetleg más? Forduljak mindeképp orvoshoz vagy elmulik? Köszönöm a válaszát!

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Csuth Ágnes válasza a fogamzásgátló témában

Kedves Hölgyem! Ha jól értem, először szed fogamzásgátlót, és még csak 5 napja, és emellett van vérzése. Ha így van, teendő nincs, ez nem utal kórosra, a tablettaszedés első három hónapjában ez gyakori, a negyedik hónapban is jelentkező pecsételés miatt kell nőgyógyászt felkeresni.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2010. szeptember 10., 08:06; Megválaszolva: 2010. szeptember 10., 11:04
Kérdések és válaszok: Fogamzásgátlás
Fogamzásgátlás
Tisztelt Doktor Úr! Szakértő segítséget szeretnék kérni, több éve szedek Yadine tablettát. Kényelmi okokból szeretném a menstruációm kezdő...
Hüvelyi folyás
Üdvözlöm! 3 évig szedtem Symicia fogamzásgátlót aztán egy időre abba hagytam és most 2 hónapja újra kezdtem, mert lett egy kapcsolatom és...
Terhesség?
Tisztelt Doktor Úr/Nő! Párom 18 éves, most kezdtük el nemi életünket közösen, jobban mondva ő most, nekem évekig volt párkapcsolatom, ahol...
Fogamzásgátló és vitaminok
Tisztelt Doktor Úr! Én Lyndinette fogamzásgátlót szedek és emellett szeretnék még D3+K2 , magnézium, B-komplex illetve cink és réz vitamint...
Tri regol
Jó napot Tri regolt szedek 2015februàr óta és azóta most az egyszer fordult elö, hogy az okkersàrga szinü tablettàt nem az elejétöl kezdtem el inni...