Szivárgó vérzés

Jónapot! Nemrégiben kezdtem el elöször fogamzásgátlót szedni /Dienille/ és azt tapasztaltam, hogy az első 5 nap rendben lezajlott, ám még mos is a ciklus 15. napján is pecsételő a vérzésem. Ez normális? Mikor szünik meg, és ha nem szünik, esetleg írassak másikat? A másik problma, hogy rengeteg pattanásom lett, holott pont az van a betegtájékoztatóba, hogy javítja a bőrhibákat / eddig sem volt kóros/. Köszönöm válaszát!

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Csuth Ágnes válasza a fogamzásgátló témában

Kedves hölgyem! A pattanások valószínűleg függetlenek a tabletta szedésétől, egyéb okból is létrejöhetnek. A pecsételő vérzés a tablettaszedés első három hónapjában nem kóros, ha a negyedik hónapban is van, akkor kell orvoshoz fordulni.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2010. szeptember 09., 19:52; Megválaszolva: 2010. szeptember 10., 10:28
Kérdések és válaszok: Fogamzásgátlás
Fogamzásgátlás
Tisztelt Doktor Úr! Szakértő segítséget szeretnék kérni, több éve szedek Yadine tablettát. Kényelmi okokból szeretném a menstruációm kezdő...
Hüvelyi folyás
Üdvözlöm! 3 évig szedtem Symicia fogamzásgátlót aztán egy időre abba hagytam és most 2 hónapja újra kezdtem, mert lett egy kapcsolatom és...
Terhesség?
Tisztelt Doktor Úr/Nő! Párom 18 éves, most kezdtük el nemi életünket közösen, jobban mondva ő most, nekem évekig volt párkapcsolatom, ahol...
Fogamzásgátló és vitaminok
Tisztelt Doktor Úr! Én Lyndinette fogamzásgátlót szedek és emellett szeretnék még D3+K2 , magnézium, B-komplex illetve cink és réz vitamint...
Tri regol
Jó napot Tri regolt szedek 2015februàr óta és azóta most az egyszer fordult elö, hogy az okkersàrga szinü tablettàt nem az elejétöl kezdtem el inni...