Kevés vérzés

Tisztelt doktornő! Annyi problémám lenne, hogy eddig mindig sok vérzésem volt, gyógyszert is szedtem. Azt a gyógyszert nem szedem már két hónapja, egy hónapja egy másikat kezdtem el, diane 35-öt, és most a menstruálás csak 2 napig tartott, nagyon kevés vérzéssel. Mi lehet ennek az oka? A válaszát előre is köszönöm.

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Csuth Ágnes válasza a fogamzásgátló témában

Kedves Hölgyem! Valószínűleg a gyógyszerszedés következtében a nyálkahártya úgy elvékonyodott, hogy ettől lett kevesebb a vérzés. Ha nagyon kevés a vérzés, akkor a biztonság kedvéért egy terhességi teszt elvégzése javasolt a biztonság kedvéért, de valószínűleg nem lesz semmi baj.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2010. szeptember 06., 23:46; Megválaszolva: 2010. szeptember 08., 11:01
Kérdések és válaszok: Fogamzásgátlás
Fogamzásgátlás
Tisztelt Doktor Úr! Szakértő segítséget szeretnék kérni, több éve szedek Yadine tablettát. Kényelmi okokból szeretném a menstruációm kezdő...
Hüvelyi folyás
Üdvözlöm! 3 évig szedtem Symicia fogamzásgátlót aztán egy időre abba hagytam és most 2 hónapja újra kezdtem, mert lett egy kapcsolatom és...
Terhesség?
Tisztelt Doktor Úr/Nő! Párom 18 éves, most kezdtük el nemi életünket közösen, jobban mondva ő most, nekem évekig volt párkapcsolatom, ahol...
Fogamzásgátló és vitaminok
Tisztelt Doktor Úr! Én Lyndinette fogamzásgátlót szedek és emellett szeretnék még D3+K2 , magnézium, B-komplex illetve cink és réz vitamint...
Tri regol
Jó napot Tri regolt szedek 2015februàr óta és azóta most az egyszer fordult elö, hogy az okkersàrga szinü tablettàt nem az elejétöl kezdtem el inni...