Yasminelle fogamzásgátlótól lehet a nagyon gyenge vérzésem?

Már másfél éve szedem a Yasminelle fogamzás gátlót! És a vérzésem egyre gyengébb! 4 napos, de rettentő gyenge ( 1 napra 1 tampon elég). És most már kezd nagyon zavarni a dolog, néha abban sem vagyok biztos h megjött. És miután olvastam a terhesség alatti gyenge vérzésekről fusztrál az is közben hogy lehet hogy terhes vagyok! (a gyógyszert minden nap azonos időpontban rendszeresen szedem, nem szedek mellette semmi mást) A fogamzásgátlótól ennyire kevés? Vagy valami más lehet a probléma oka? Mit lehet ilyenkor tenni? Válaszát előre is köszönöm!

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Csuth Ágnes válasza a fogamzásgátló témában

Kedves Kérdező! A vérzés mennyiségének és időtartamának csökkenését okozhatja a fogamzásgátló. A tampont ne hagyja bent egy egész napra, mert fertőzésveszéllyel jár. Ha volt valami, vagy lesz majd ami gyengíti a tabletta hatását, akkor csináljon esetleg tesztet.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2010. augusztus 23., 20:38; Megválaszolva: 2010. augusztus 25., 11:03
Kérdések és válaszok: Fogamzásgátlás
Fogamzásgátlás
Tisztelt Doktor Úr! Szakértő segítséget szeretnék kérni, több éve szedek Yadine tablettát. Kényelmi okokból szeretném a menstruációm kezdő...
Hüvelyi folyás
Üdvözlöm! 3 évig szedtem Symicia fogamzásgátlót aztán egy időre abba hagytam és most 2 hónapja újra kezdtem, mert lett egy kapcsolatom és...
Terhesség?
Tisztelt Doktor Úr/Nő! Párom 18 éves, most kezdtük el nemi életünket közösen, jobban mondva ő most, nekem évekig volt párkapcsolatom, ahol...
Fogamzásgátló és vitaminok
Tisztelt Doktor Úr! Én Lyndinette fogamzásgátlót szedek és emellett szeretnék még D3+K2 , magnézium, B-komplex illetve cink és réz vitamint...
Tri regol
Jó napot Tri regolt szedek 2015februàr óta és azóta most az egyszer fordult elö, hogy az okkersàrga szinü tablettàt nem az elejétöl kezdtem el inni...