Fogamzásgátlás

Jónapot! Azt szeretném megtudni hogy normális-e hogy 72 órás tabletta után vérzés jelentkezett( 3-4 napra)? És szeretnék elmenni nőgyógyászhoz fogamzásgátló tablettát felíratni várjak vele a 72 órás után vagy mehetek? Előre is köszönöm

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Csuth Ágnes válasza a fogamzásgátló témában

Kedves Hölgyem! A 72 órás tabletta után rendszertelen, pecsételő vérzés jelentkezhet. Menjen most el nőgyógyászhoz, beszéljék meg a fogamzásgátlás módját, hogy melyik gyógyszert javasolja önnek, és hogy mikor kell elkezdeni a szedését.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2010. augusztus 09., 20:46; Megválaszolva: 2010. augusztus 11., 10:11
Kérdések és válaszok: Fogamzásgátlás
Fogamzásgátlás
Tisztelt Doktor Úr! Szakértő segítséget szeretnék kérni, több éve szedek Yadine tablettát. Kényelmi okokból szeretném a menstruációm kezdő...
Hüvelyi folyás
Üdvözlöm! 3 évig szedtem Symicia fogamzásgátlót aztán egy időre abba hagytam és most 2 hónapja újra kezdtem, mert lett egy kapcsolatom és...
Terhesség?
Tisztelt Doktor Úr/Nő! Párom 18 éves, most kezdtük el nemi életünket közösen, jobban mondva ő most, nekem évekig volt párkapcsolatom, ahol...
Fogamzásgátló és vitaminok
Tisztelt Doktor Úr! Én Lyndinette fogamzásgátlót szedek és emellett szeretnék még D3+K2 , magnézium, B-komplex illetve cink és réz vitamint...
Tri regol
Jó napot Tri regolt szedek 2015februàr óta és azóta most az egyszer fordult elö, hogy az okkersàrga szinü tablettàt nem az elejétöl kezdtem el inni...