Fogamzásgátlás

Kedves doktornő! 4 napja kezdtem el szedni a Dienille nevű fogamzásgátló tablettát. Az elmúlt 2 este azonban folyamatosan bedörcsöl a jobb lábam és nehezen múlik el. Ezt okozhatja a tabletta és ha igen hogyan tudnék ellene tenni? Vagy inkább irasak fel másik gyógyszert? Előre is köszönöm válaszát!

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Csuth Ágnes válasza a fogamzásgátló témában

Kedves Hölgyem! A fogamzásgátló izomgöcsöt nagyon ritkán okoz (ez a tájékoztatóban is benne van), ellenben legyen figyelmes, mert trombózis kialakulására hajlamosíthat, ha a fájdalom mellé duzzanat, színváltozás is társul, forduljon orvoshoz. Egyébként az alszárgörcsre tartósan fennáll, Magne B6 szedésére nem javul, keresse fel a tablettát elrendelő nőgyógyászt.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2010. augusztus 08., 22:50; Megválaszolva: 2010. augusztus 10., 13:57
Kérdések és válaszok: Fogamzásgátlás
Fogamzásgátlás
Tisztelt Doktor Úr! Szakértő segítséget szeretnék kérni, több éve szedek Yadine tablettát. Kényelmi okokból szeretném a menstruációm kezdő...
Hüvelyi folyás
Üdvözlöm! 3 évig szedtem Symicia fogamzásgátlót aztán egy időre abba hagytam és most 2 hónapja újra kezdtem, mert lett egy kapcsolatom és...
Terhesség?
Tisztelt Doktor Úr/Nő! Párom 18 éves, most kezdtük el nemi életünket közösen, jobban mondva ő most, nekem évekig volt párkapcsolatom, ahol...
Fogamzásgátló és vitaminok
Tisztelt Doktor Úr! Én Lyndinette fogamzásgátlót szedek és emellett szeretnék még D3+K2 , magnézium, B-komplex illetve cink és réz vitamint...
Tri regol
Jó napot Tri regolt szedek 2015februàr óta és azóta most az egyszer fordult elö, hogy az okkersàrga szinü tablettàt nem az elejétöl kezdtem el inni...