Terhesség

Kedves Dr.Nő! Azzal a problémámal fordulok önhöz, hogy már 3 hónapja szedem a Triodena fogamzásgátlót, és ma volt a 3.nap amikor ugye meg kellett volna jönnie, de még ma sem jött meg! elég gyakran van hányingerem. Lehetséges hogy terhes vagyok? Előre is köszönöm válaszát!

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Csuth Ágnes válasza a fogamzásgátló témában

Kedves Hölgyem! Ha elképzelhető terhesség, mert például gyengítette valami a gyógyszer hatását, maradt ki szem, akkor érdemes tesztet csinálni, de azért valamennyi csúszás tablettaszedés mellett is előfordulhat, ezért egyelőre ne izguljon, hányinger bármitől lehet, ez nem mérvadó. Én a tesztre szavazok, így ön is megnyugszik, ha minden rendben van.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2010. augusztus 04., 20:37; Megválaszolva: 2010. augusztus 05., 11:22
Kérdések és válaszok: Fogamzásgátlás
Fogamzásgátlás
Tisztelt Doktor Úr! Szakértő segítséget szeretnék kérni, több éve szedek Yadine tablettát. Kényelmi okokból szeretném a menstruációm kezdő...
Hüvelyi folyás
Üdvözlöm! 3 évig szedtem Symicia fogamzásgátlót aztán egy időre abba hagytam és most 2 hónapja újra kezdtem, mert lett egy kapcsolatom és...
Terhesség?
Tisztelt Doktor Úr/Nő! Párom 18 éves, most kezdtük el nemi életünket közösen, jobban mondva ő most, nekem évekig volt párkapcsolatom, ahol...
Fogamzásgátló és vitaminok
Tisztelt Doktor Úr! Én Lyndinette fogamzásgátlót szedek és emellett szeretnék még D3+K2 , magnézium, B-komplex illetve cink és réz vitamint...
Tri regol
Jó napot Tri regolt szedek 2015februàr óta és azóta most az egyszer fordult elö, hogy az okkersàrga szinü tablettàt nem az elejétöl kezdtem el inni...