Terhes?

Tisztelt Doktor Úr/Nő! Három hónapja szedek fogamzásgátlót, de viszont a terhesség tünetei jelentkeztek rajtam; Sűrűn járok WC-re, feszül a mellem, gyakran szédülök, irritál a dohányfüst szaga, ami azelőtt nem zavart, és nagyon kívánós vagyok, és úgy érzem mintha azonnal megjönne. Lehet hogy ez csak a gyógyszer tünetei, vagy tényleg az amire gondolok? Kérem, mihamarabb válaszoljon. Köszönöm

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Csuth Ágnes válasza a fogamzásgátló témában

Ha lehet terhes, mert valami gyengítette a gyógyszer hatását vagy maradt ki, akkor tesztet kell csinálni. Egyébként a panasz nemcsak terhességre utalhat, hanem akár lelki okok miatt is kialakulhat egy része, a mellfeszülést, étvágyat maga a tabletta is okozhatja.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2010. augusztus 03., 02:30; Megválaszolva: 2010. augusztus 03., 12:05
Kérdések és válaszok: Fogamzásgátlás
Fogamzásgátlás
Tisztelt Doktor Úr! Szakértő segítséget szeretnék kérni, több éve szedek Yadine tablettát. Kényelmi okokból szeretném a menstruációm kezdő...
Hüvelyi folyás
Üdvözlöm! 3 évig szedtem Symicia fogamzásgátlót aztán egy időre abba hagytam és most 2 hónapja újra kezdtem, mert lett egy kapcsolatom és...
Terhesség?
Tisztelt Doktor Úr/Nő! Párom 18 éves, most kezdtük el nemi életünket közösen, jobban mondva ő most, nekem évekig volt párkapcsolatom, ahol...
Fogamzásgátló és vitaminok
Tisztelt Doktor Úr! Én Lyndinette fogamzásgátlót szedek és emellett szeretnék még D3+K2 , magnézium, B-komplex illetve cink és réz vitamint...
Tri regol
Jó napot Tri regolt szedek 2015februàr óta és azóta most az egyszer fordult elö, hogy az okkersàrga szinü tablettàt nem az elejétöl kezdtem el inni...