Mitől van barna folyásom?

Jó napot! A múlt hónap 26.án kezdtem el szedni az első fogamzásgátló gyógyszert (Mercilon) lassan a levél végére érek, de barna folyásom van. Mitől lehet ez? Mit tegyek? Válaszát előre is köszönöm! Üdvözlettel: Niki

Dr. Csuth Ágnes válasza barnás folyás témában

Az első három hónapban ez gyakori, és ártalmatlan jelenség, teendőt nem igényel. Csupán egy mellékhatásról van szó. Ha 3 hónap után is fennáll, akkor kell gyógyszerváltás, egyébként nem.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2010. július 08., 10:57; Megválaszolva: 2010. július 09., 16:11
Kérdések és válaszok: Fogamzásgátlás
Barna folyás!
Tisztelt Doktor úr/Doktor Nő! Azzal a problémával fordulok önhöz, hogy én PHARMATEX-hüvelytablettát szedek és a mai nap folyamán aktus közben...
Fogamzásgátló a hibás?
Tisztelt Webdoktor! Diane 35 fogamzásgátlót szedek, majdnem egy éve. Azt hallottam róla, hogy nagyon elvékonyítja a méhnyálkahártyát. Párommal...
Evra tapasz
Tisztelt Doktor Úr! Ladeeringről váltottam Evra tapaszra. Holnap kell levennem a 3.tapaszt, a 2. és 3. Tapasz felhelyezése után 4 napig pecsételő...
Fogamzásgátló
Tisztelt Doktor Nő/Úr! Yasminelle fogamzásgátlót szedek kérdésem az lenne hogy az Aloe vera gél vörösáfonyával gél és a sárgabarack mag olaj...
Étrend kiegészítők és...
Üdvözlöm! Több éve Milligest fogamzásgátlót szedek, és egészségmegőrzés céljából L-glutamin aminosavat (napi 5g, puffadással küzdök...