Fogamzásgátló abbahagyása

Tisztelt Doktornő!

Három hónapja szedek Lindnynette 30 tablettát, azóta libidócsökkenést, és az utóbbi egy hónapban erős szédülést és hányingert tapasztalok. Az utóbbi panaszokkal kórházban is feküdtem, de nem tudtak semmit sem megállapítani. A kérdésem az lenne, hogy ezeket a panaszokat is okozhatja-e fogamzásgátló, illetve hogy minden esetben csak az egész levél beszedése után lehet-e abbahgyni a gyógyszer szedését, vagy van mód arra, hogy közben is abbahgyjam?

köszönöm válaszát

Legfrissebb cikkek a témában

WEBBeteg szakértő válasza a fogamzásgátló témában

Kedves Hölgyem!

A libidócsökkenést könnyen okozhatja a fogamzásgáltó, a kórházi kezelést igénylő szédülés, és hányingert nem biztos. De ne izguljon, inkább váltson gyógyszert, vagy fejezze be a szedését, hátha minden panasz megszűnik.

 

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2010. február 26., 19:35; Megválaszolva: 2010. február 26., 19:35
Kérdések és válaszok: Fogamzásgátlás
Terhesség?
Tisztelt Doktor Úr/Nő! Párom 18 éves, most kezdtük el nemi életünket közösen, jobban mondva ő most, nekem évekig volt párkapcsolatom, ahol...
Fogamzásgátló és vitaminok
Tisztelt Doktor Úr! Én Lyndinette fogamzásgátlót szedek és emellett szeretnék még D3+K2 , magnézium, B-komplex illetve cink és réz vitamint...
Tri regol
Jó napot Tri regolt szedek 2015februàr óta és azóta most az egyszer fordult elö, hogy az okkersàrga szinü tablettàt nem az elejétöl kezdtem el inni...
Fogamzásgátló
Üdvözlöm. 3 évig szedtem a Symicia fogamzásgátlót de pár hónapja abbahagytam és most kialakult egy kapcsolatom. Most ért véget a menzeszem...
Fogamzásgátló
Üdvözlöm. 3 évig szedtem a Symicia fogamzásgátlót, pár hónapja abbahagytam, de most lett egy kapcsolatom és újra szeretném szedni megint. Pont...