Bizonytalanság!

Tisztelt doktornő!

Több éve szedem a Minerva fogamzásgátló tablettát. Két hete felfázásos tünetekre TARIVID-RICHTER nevű gyógyszert kaptam. A kúra után három nappal együtt voltam a barátommal és most olvastam, hogy az antibiotikumok csökkentik a fogamzásgátlók hatását. Azért van remény, hogy nem estem teherbe?

Előre is köszönöm: Eszter

Legfrissebb cikkek a témában

WEBBeteg szakértő válasza a fogamzásgátló témában

Kedves Eszter!

Éppen egy olyan antibiotikumot kapott, amiről nem írták le, hogy befolyásolná a fogamzásgátló hatását, tehát remélhetőleg nem lesz semmi baj, és nem esik teherbe. Legközelebb azért bármilyen anitbiotikum szedése mellett legyen kiegészítő védekezés.

 

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2010. február 23., 20:30; Megválaszolva: 2010. február 23., 20:30
Kérdések és válaszok: Fogamzásgátlás
Terhesség?
Tisztelt Doktor Úr/Nő! Párom 18 éves, most kezdtük el nemi életünket közösen, jobban mondva ő most, nekem évekig volt párkapcsolatom, ahol...
Fogamzásgátló és vitaminok
Tisztelt Doktor Úr! Én Lyndinette fogamzásgátlót szedek és emellett szeretnék még D3+K2 , magnézium, B-komplex illetve cink és réz vitamint...
Tri regol
Jó napot Tri regolt szedek 2015februàr óta és azóta most az egyszer fordult elö, hogy az okkersàrga szinü tablettàt nem az elejétöl kezdtem el inni...
Fogamzásgátló
Üdvözlöm. 3 évig szedtem a Symicia fogamzásgátlót de pár hónapja abbahagytam és most kialakult egy kapcsolatom. Most ért véget a menzeszem...
Fogamzásgátló
Üdvözlöm. 3 évig szedtem a Symicia fogamzásgátlót, pár hónapja abbahagytam, de most lett egy kapcsolatom és újra szeretném szedni megint. Pont...